| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, PRO gr.2 Metody sztucznej inteligencji 2 - Stanisław Kaźmierczak | | | 8:15, LAB gr.2 Projektowanie obiektowe - Anna Kozłowska | | 8:15, PRO gr.2 Warsztaty badawcze 1 - Adam Chojecki | 8:15, PRO gr.2 Warsztaty badawcze 2 - Adam Chojecki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | 9:15, LAB gr.2 Warsztaty badawcze 1 - Adam Chojecki | 9:15, LAB gr.2 Warsztaty badawcze 2 - Adam Chojecki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, PRO gr.1 Kombinatoryka na słowach - Michał Dębski | | 10:15, LAB gr.2 Metody inteligencji obliczeniowej w analizie danych - Adam Żychowski | | 10:15, LAB gr.9 Statystyka matematyczna - Anna Kozak | | 10:15, LAB gr.2 Algorytmy i struktury danych 2 - Jan Karwowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
11:15, PRO gr.2 Kombinatoryka na słowach - Paweł Naroski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, LAB gr.2 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | | 12:15, CWI gr.1 Wprowadzenie do pracy z literaturą naukową - Jan Karwowski | | | 12:15, LAB gr.2 Wprowadzenie do matematyki finansowej i ubezpieczeniowej - Dariusz Socha | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, LAB gr.4 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | | 14:15, LAB gr.1 Modelowanie aktuarialne - Grzegorz Szymański | 14:15, PRO gr.1 Modelowanie aktuarialne - Grzegorz Szymański | | 14:15, LAB gr.2 Statystyka matematyczna - Antoni Chudy | | 14:15, LAB gr.1 Knowledge Representation and Reasoning - Anna Radzikowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, LAB gr.6 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | | 16:15, LAB gr.2 Programming 2 - Object Oriented - Przemysław Włodarski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | 17:15, PRO gr.1 Wstęp do eksploracji danych - Hubert Ruczyński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
18:15, PRO gr.2 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | 18:15, PRO gr.4 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | 18:15, PRO gr.6 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych - Robert Małysz | | | 18:15, LAB gr.1 Wstęp do eksploracji danych - Hubert Ruczyński | | 18:15, LAB gr.2 Object Oriented Design - Anna Kozłowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|