Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 04B (2021-11-22 - 2021-11-28)
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (1030-ETI)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-22 - 2021-11-28  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, WYK gr.1
Analiza i równania różniczkowe 1 - Anna Walczyńska
8:15, CWI gr.101
Obliczenia inżynierskie - Roman Morawski
8:15, PRO gr.101
Obliczenia inżynierskie - Andrzej Miękina
8:15, WYK gr.1
Signals, Systems and Modulations - Przemysław Dymarski
8:15, WYK gr.1
Numerical Methods - Piotr Marusak
8:15, CWI gr.101
Transmisja radiowa - Konrad Godziszewski
9:00
10:00
10:15, WYK gr.1
Elementy i układy elektroniczne - Andrzej Pfitzner
10:15, WYK gr.1
Object-Oriented Programming - Roman Podraza
10:15, PRO gr.101
Wstęp do programowania aplikacji mobilnych - Piotr Gawrysiak
10:15, WYK gr.1
Matematyka 4 - Stosowany rachunek prawdopodobieństwa - Wojciech Matysiak
10:15, PRO gr.102
Układy i systemy elektroniczne - Aleksander Burd, Maciej Grzegrzółka
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Languages, Automata and Computation - Ilona Bluemke
12:15, WYK gr.1
Organizacja sektora telekomunikacyjnego - Danuta Ojrzeńska-Wójter
12:15, PRO gr.103
Bazy danych i Big Data - Marcin Kowalczyk, Tomasz Mrozek
12:15, PRO gr.106
Bazy danych i Big Data - Marcin Kowalczyk, Tomasz Mrozek
12:15, WYK gr.1
Narzędzia typu RAD - Julian Myrcha
13:00
14:00
14:15, WYK gr.1
Transmisja radiowa - Konrad Godziszewski
14:15, WYK gr.1
Digital Signal Processor Architecture and Programming - Henryk Kowalski
14:15, WYK gr.1
Sztuczne sieci neuronowe - Paweł Wawrzyński
14:15, WYK gr.1
Nanotechnologie - Aleksander Werbowy
14:15, WYK gr.1
Wdrażanie i utrzymanie systemów informatycznych - Szymon Kijas, Andrzej Ratkowski
15:00
16:00
16:15, WYK gr.1
Architektura systemu Oracle i podstawy administrowania - Michał Rudowski
16:15, WYK gr.1
Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa - Jędrzej Bieniasz, Krzysztof Szczypiorski
16:15, SEM gr.501
Seminarium dyplomowe inżynierskie - Lidia Łukasiak
17:00
18:00
18:15, WYK gr.1
Architektura i integracja systemów - Andrzej Ratkowski
19:00
20:00