| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | 8:15, WYK gr.1 Fizyka 2 - Monika Petelczyc | | 8:15, WYK gr.1 Numerical Methods - Roman Morawski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
9:15, PRO gr.101 Sieci neuronowe w zastosowaniach biomedycznych - Bogumił Konarzewski | 9:15, PRO gr.102 Sieci neuronowe w zastosowaniach biomedycznych - Bogumił Konarzewski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, WYK gr.1 Sieci neuronowe w zastosowaniach biomedycznych - Paweł Mazurek | | | 10:15, WYK gr.1 Programowanie aplikacyjne - Julian Myrcha | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, WYK gr.1 Grafika komputerowa - Jacek Raczkowski, Łukasz Dąbała, Michał Chwesiuk | | 12:15, WYK gr.1 Technologie elektroniczne i fotoniczne - Piotr Firek, Piotr Warda, Romuald Beck | | 12:15, WYK gr.1 Systemy i protokoły zabezpieczeń w cyberprzestrzeni - Krzysztof Cabaj, Wojciech Mazurczyk, Marcin Gregorczyk | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, WYK gr.1 Metody probabilistyczne i statystyka - Ewa Frankiewicz | | 14:15, WYK gr.1 Analiza semantyczna obrazu - Piotr Garbat | | 14:15, WYK gr.1 Analiza 2 - Żaneta Trębska | | 14:15, WYK gr.1 Nanotechnologie - Aleksander Werbowy | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, WYK gr.1 Inżynieria uczenia maszynowego - Paweł Zawistowski | | | 16:15, WYK gr.1 Wprowadzenie do przetwarzania języka naturalnego - Piotr Andruszkiewicz | | 16:15, WYK gr.1 Procesory sygnałowe - Henryk Kowalski, Paweł Radziszewski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| 18:15, WYK gr.1 Zaawansowane programowanie w C++ - Robert Nowak, Konrad Grochowski, Łukasz Neumann, Witold Wysota | | | 18:15, WYK gr.1 Techniki widzenia maszynowego - Artur Wilkowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|