Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 102 (2021-12-06 - 2021-12-12)
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (1030-ETI)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-12-06 - 2021-12-12  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, WYK gr.1
Adaptive Signal Processing - Konrad Jędrzejewski
8:15, CWI gr.102
Wstęp do algebry dla inżynierów - Gabriel Pietrzkowski
8:15, CWI gr.104
Metodyka projektowania inżynierskiego - Katarzyna Dzieniszewska-Naroska, Danuta Ojrzeńska-Wójter
8:15, PRO gr.104
Metodyka projektowania inżynierskiego - Katarzyna Dzieniszewska-Naroska, Danuta Ojrzeńska-Wójter
8:15, PRO gr.109
Metodyka projektowania inżynierskiego - Danuta Ojrzeńska-Wójter, Katarzyna Dzieniszewska-Naroska
8:30, CWI gr.6
Język angielski - poziom C1 - część C - lektorat tematyczny - Dorota Żmijewska
9:00
10:00
10:15, WYK gr.1
Analiza 2 - Anna Walczyńska
10:15, CWI gr.201
Metodyka projektowania inżynierskiego - Aleksandra Firek, Danuta Ojrzeńska-Wójter
10:15, PRO gr.201
Metodyka projektowania inżynierskiego - Danuta Ojrzeńska-Wójter, Aleksandra Firek
10:15, PRO gr.206
Metodyka projektowania inżynierskiego - Danuta Ojrzeńska-Wójter, Aleksandra Firek
10:15, CWI gr.102
Metodyka projektowania inżynierskiego - Katarzyna Dzieniszewska-Naroska, Danuta Ojrzeńska-Wójter
10:15, PRO gr.102
Metodyka projektowania inżynierskiego - Katarzyna Dzieniszewska-Naroska, Danuta Ojrzeńska-Wójter
10:15, PRO gr.107
Metodyka projektowania inżynierskiego - Danuta Ojrzeńska-Wójter, Katarzyna Dzieniszewska-Naroska
10:15, WYK gr.1
Wytwarzanie gier komputerowych - Tomasz Martyn
10:15, WYK gr.1
Systemy komputerowe: architektura i programowanie - Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
11:00
12:00
12:15, CWI gr.102
English - level C1 - Monika Kulińska-Trigonidi
12:15, CWI gr.8
Język angielski - poziom C1 - część A - lektorat tematyczny - Magdalena Potts
12:15, CWI gr.102
Matematyka 1 - Wstęp do matematyki - Renata Gruszka
12:15, CWI gr.101
Probabilistyka - Marcin Świeca
13:00
14:00
14:15, CWI gr.103
Wstęp do matematyki dla inżynierów - Renata Gruszka
14:15, CWI gr.101
Wstęp do algebry dla inżynierów - Paweł Wicherek
14:15, WYK gr.1
Techniki realizacji cyfrowego przetwarzania sygnałów - Jacek Misiurewicz
14:15, CWI gr.101
Culture & Tradition - Jan Ścieński
14:15, SEM gr.601
Diploma Seminar - Jarosław Domaszewicz
15:00
16:00
16:15, PRO gr.105
Przedsiębiorczość startupowa -
16:15, CWI gr.103
Analiza - Ewa Stróżyna
17:00
18:00
18:15, PRO gr.106
Przedsiębiorczość startupowa -
19:00
20:00