| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, WYK gr.1 Zasilanie urządzeń elektronicznych - Mirosław Mikołajewski | | 8:15, CWI gr.201 Fizyka 2 - Mateusz Ozimek | | 8:15, WYK gr.1 Modele i wnioskowanie statystyczne - Rafał Rytel-Andrianik | | 8:15, WYK gr.1 Bezprzewodowe systemy ad-hoc - Konrad Markowski, Marcin Golański | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, CWI gr.103 Pola i fale - Jerzy Cuper, Mateusz Krysicki, Paweł Kopyt, Piotr Czekała | | | 10:15, CWI gr.102 Podstawy elektroniki - Michał Bohdanowicz | | 10:15, WYK gr.1 Wspomaganie decyzji w warunkach ryzyka - Adam Krzemienowski | | |
|
|
| 10:30, CWI gr.13 Język angielski - poziom B2 - Ewa Furyk | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | 11:15, CWI gr.101 Podstawy elektroniki - Gustaw Mazurek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, CWI gr.103 English - level C1 - Michał Okólski | | 12:15, CWI gr.201 Fizyka 1 - Wstęp do fizyki - Agata Fronczak | | 12:15, CWI gr.103 Wstęp do fizyki - Agata Fronczak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, WYK gr.1 Systemy wizji 3D - Piotr Garbat | | | 14:15, WYK gr.1 Urządzenia internetu rzeczy i ich bezpieczeństwo - Sławomir Szostak | | 14:15, CWI gr.24 Język angielski - poziom C1 - część A - lektorat tematyczny - Magdalena Potts | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| 15:15, CWI gr.101 Układy elektroniczne - Michał Kalisiak | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, CWI gr.101 Doskonała praca zespołowa - Katarzyna Górniak | | 16:15, WYK gr.1 Cryptography and Information Security - Tomasz Adamski | | | 16:15, CWI gr.101 Optymalizacja i analiza sieci teleinformatycznych - Piotr Gajowniczek, Michał Pióro | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | 17:15, WYK gr.1 Podstawy współczesnego języka C++ - Marcin Bączyk, Marek Niewiński | | 17:15, WYK gr.1 Optymalizacja i analiza sieci teleinformatycznych - Michał Pióro | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | 18:15, PRO gr.101 Optymalizacja i analiza sieci teleinformatycznych - Piotr Gajowniczek, Michał Pióro, Bartłomiej Ostrowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|