| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, WYK gr.1 Wprowadzenie do systemów zarządzania - Krzysztof Pieńkosz, Janusz Granat | | 8:15, WYK gr.1 Uczenie maszynowe - Paweł Cichosz | | 8:15, WYK gr.1 Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Agnieszka Zaręba, Wojciech Szynkiewicz, Piotr Firek, Piotr Marusak, Ewa Obarska, Robert Nebeluk | | 8:15, WYK gr.1 Podstawy programowania 2 - Krystian Ignasiak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, WYK gr.1 Sztuka wytwarzania oprogramowania - Konrad Grochowski, Robert Nowak, Witold Wysota | | | 10:15, WYK gr.1 Techniki i technologie Big Data - Tomasz Gambin | 10:15, WYK gr.1 Techniki i technologie Big Data - Tomasz Gambin, Dominik Ryżko, Piotr Gawrysiak, Marek Wiewiórka | | 10:15, WYK gr.1 Bezpieczeństwo systemów i sieci - Krzysztof Cabaj | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, WYK gr.1 Programowanie obiektowe - Krzysztof Gracki | | 12:15, WYK gr.1 Architektura komputerów - Grzegorz Mazur | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, WYK gr.1 Wstęp do multimediów - Marcin Lewandowski, Kajetana Snopek, Karolina Pondel-Sycz, Agnieszka Pietrzak, Łukasz Dąbała, Grzegorz Pastuszak | | 14:15, WYK gr.1 Operating Systems - Wiktor Daszczuk | | 14:15, WYK gr.1 Matematyka konkretna 2 - Mariusz Zając | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | 16:15, WYK gr.1 Podstawy przyrządów półprzewodnikowych - Andrzej Pfitzner, Lidia Łukasiak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|