Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 108 (2020-02-24 - 2020-03-01)
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (1030-ETI)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-02-24 - 2020-03-01  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, WYK gr.1
Differential and Difference Equations - Andrzej Fryszkowski
8:15, WYK gr.1
Sygnały i systemy - Kajetana Snopek
8:15, WYK gr.1
Sygnały i systemy - Kajetana Snopek
8:15, WYK gr.1
Projektowanie układów mikrofalowych - Wojciech Wojtasiak
9:00
10:00
10:15, WYK gr.1
Modelowanie w biomechanice -
10:15, CWI gr.101
Differential and Difference Equations - Andrzej Fryszkowski
10:15, CWI gr.101
Fizyka 2 -
10:15, WYK gr.1
Systemy fotowoltaiczne - Mateusz Śmietana
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Podstawy nanoelektroniki i nanofotoniki - Paweł Szczepański, Bogdan Majkusiak
12:15, CWI gr.101
Circuits and Signals - Łukasz Maślikowski, Michał Bohdanowicz
12:15, WYK gr.1
Programowanie układów FPGA - Krzysztof Poźniak
12:15, CWI gr.101
Programming Fundamentals - Piotr Pałka, Mariusz Kaleta
12:15, CWI gr.102
Programming Fundamentals - Tomasz Śliwiński, Piotr Pałka, Mariusz Kaleta
12:15, WYK gr.1
Fizyczne podstawy przetwarzania informacji - Piotr Firek, Jan Szmidt, Agnieszka Zaręba
13:00
14:00
14:15, WYK gr.1
Układy cyfrowe - Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski, Paweł Tomaszewicz
14:15, WYK gr.1
Podstawy techniki cyfrowej -
14:15, WYK gr.1
Obiekty internetu rzeczy - Jarosław Domaszewicz
14:15, WYK gr.1
Modelowanie sieci teleinformatycznych - Wojciech Burakowski
14:15, WYK gr.1
Specyfikacje formalne i programy funkcyjne - Marcin Szlenk
15:00
16:00
16:15, WYK gr.1
Elementy techniki analogowej w systemach cyfrowych - Aleksander Burd
16:15, WYK gr.1
Metody opisu i symulacji sprzętu - Jan Ogrodzki
16:15, WYK gr.1
Telekomunikacja optofalowa - Piotr Witoński, Agnieszka Szymańska
16:15, WYK gr.1
Orientation - Roman Podraza
17:00
18:00
18:15, PRO gr.101
Elementy techniki analogowej w systemach cyfrowych - Aleksander Burd
18:15, PRO gr.101
Metody opisu i symulacji sprzętu - Jan Ogrodzki
18:15, PRO gr.101
Telekomunikacja optofalowa - Agnieszka Szymańska
19:00
20:00