Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 139 (2020-06-01 - 2020-06-07)
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (1030-ETI)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:00
8:15, LAB gr.201
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Witold Wysota, Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
8:15, LAB gr.101
Computer Architecture - Rajmund Kożuszek
8:15, LAB gr.106
Systemy operacyjne - Waldemar Grabski
8:15, LAB gr.101
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Paweł Radziszewski, Witold Wysota, Krzysztof Cabaj, Waldemar Grabski, Jacek Wytrębowicz
8:15, LAB gr.203
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Witold Wysota, Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
9:009:00, ZIN gr.202
Struktury danych - Andrzej Pająk
9:00, ZIN gr.202
Aplikacje w technologii Java EE - Leszek Śliwa
10:00
10:15, LAB gr.202
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Witold Wysota, Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Paweł Radziszewski, Krzysztof Cabaj
10:15, LAB gr.103
Computer Architecture - Rajmund Kożuszek
10:15, LAB gr.107
Bazy danych 1 - Agnieszka Szmurło
10:15, LAB gr.102
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski, Witold Wysota
10:15, LAB gr.204
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Paweł Radziszewski, Krzysztof Cabaj, Waldemar Grabski, Jacek Wytrębowicz
10:15, LAB gr.106
Bazy danych 1 - Agnieszka Szmurło
11:00
12:00
12:15, LAB gr.206
Bezpieczeństwo systemów i sieci -
12:15, LAB gr.103
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Witold Wysota, Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
12:15, LAB gr.105
Bazy danych 1 - Adam Kozłowski
13:00
14:00
14:15, LAB gr.105
Systemy operacyjne - Witold Oleszkiewicz
14:15, LAB gr.102
Computer Architecture - Zbigniew Szymański
14:15, LAB gr.108
Bazy danych 1 - Agnieszka Szmurło
15:00
16:00
16:15, LAB gr.101
Rozpoznawanie obrazów - Rajmund Kożuszek
16:15, LAB gr.104
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Witold Wysota, Jacek Wytrębowicz, Waldemar Grabski, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
16:15, LAB gr.103
Rozpoznawanie obrazów - Rajmund Kożuszek
17:00
18:00
18:15, LAB gr.205
Bezpieczeństwo systemów i sieci - Waldemar Grabski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
19:00
20:00