Plan zajęć pracownika — Krzysztof Derzakowski (2024-03-25 - 2024-03-31)
Ustawienia planu
Poniedziałek
LAB, gr. 101 (DS400)
15:15
Laboratorium, grupa 101
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Wojciech Kazubski, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jakub Sobolewski,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 104 (DS400)
15:15
Laboratorium, grupa 104
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Wojciech Kazubski, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Vitomir Djaja-Jośko, Jakub Sobolewski,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 107 (DS400)
15:15
Laboratorium, grupa 107
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Krzysztof Derzakowski, Paweł Bajurko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Jakub Sobolewski, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jacek Cichocki,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 110 (DS400)
15:15
Laboratorium, grupa 110
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Wojciech Kazubski, Paweł Bajurko, Jakub Sobolewski, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jacek Cichocki, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Derzakowski,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
LAB, gr. 103 (DS400)
14:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Wojciech Kazubski, Paweł Bajurko, Jakub Sobolewski, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jacek Cichocki, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Derzakowski,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 106 (DS400)
14:15
Laboratorium, grupa 106
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Krzysztof Derzakowski, Paweł Bajurko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Jakub Sobolewski, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jacek Cichocki,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 109 (DS400)
14:15
Laboratorium, grupa 109
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Wojciech Kazubski, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Jacek Cichocki, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Derzakowski, Paweł Bajurko, Jakub Sobolewski,
Sala DS400, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 202 (CS304)
14:15
Laboratorium, grupa 202
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 206 (CS304)
14:15
Laboratorium, grupa 206
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Środa
LAB, gr. 101 (601)
11:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 11:15 - 15:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 103 (601)
11:15
Laboratorium, grupa 103
każda środa, 11:15 - 15:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 105 (601)
11:15
Laboratorium, grupa 105
każda środa, 11:15 - 15:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
LAB, gr. 102 (601)
10:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 10:15 - 14:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 104 (601)
10:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 10:15 - 14:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 105 (601)
10:15
Laboratorium, grupa 105
każdy czwartek, 10:15 - 14:00
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych