Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy radiokomunikacji 103C-TExxx-ISP-PR
Laboratorium (LAB) rok akademicki 2019/2020 - sem. letni

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: 180

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Uwagi Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
101 Elektronika 1 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 129
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 8/8 szczegóły
102 Elektronika 2 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 129
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/8 szczegóły
103 Elektronika 1 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 430
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/8 szczegóły
104 Elektronika 2 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 601
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
105 Elektronika 1 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 601
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
106 Elektronika 2 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 429
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
107 Elektronika 1 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala DS402A
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
108 Elektronika 2 każda środa, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala DS402A
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
109 Elektronika 1 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
7/7 szczegóły
110 Elektronika 2 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
7/7 szczegóły
201 Telekomunikacja 1 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 129
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 6/7 szczegóły
202 Telekomunikacja 2 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 129
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
203 Telekomunikacja 3 każda środa, 8:15 - 11:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 129
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 8/7 szczegóły
204 Telekomunikacja 4 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 429
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
205 Telekomunikacja 1 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 429
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
206 Telekomunikacja 2 każda środa, 8:15 - 11:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 429
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
207 Telekomunikacja 3 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 601
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
208 Telekomunikacja 1 każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 601
Wojciech Kazubski, Piotr Bobiński, Paweł Bajurko, Krzysztof Derzakowski, Sebastian Kozłowski, Mirosław Mikołajewski, Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Grzegorz Bogdan, Agnieszka Pietrzak, Vitomir Djaja-Jośko 7/7 szczegóły
209 Telekomunikacja każda środa, 8:15 - 11:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala 601
7/7 szczegóły
210 Telekomunikacja każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala DS402A
7/7 szczegóły
211 Telekomunikacja każdy piątek, 11:15 - 14:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala DS402A
7/7 szczegóły
212 Telekomunikacja każda środa, 8:15 - 11:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala DS402A
7/7 szczegóły
213 Telekomunikacja (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
7/7 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.