Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Teoria obwodów 103E-ELxxx-ISP-TOB
Laboratorium (LAB) rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: 150

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Uwagi Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
101 co drugi wtorek (parzyste), 17:15 - 20:00, sala 418
Gustaw Mazurek, Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 16/12 szczegóły
102 co drugi poniedziałek (nieparzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Gustaw Mazurek, Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 14/12 szczegóły
103 co drugi wtorek (nieparzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Gustaw Mazurek, Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 14/12 szczegóły
104 co drugi wtorek (parzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Gustaw Mazurek, Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 13/12 szczegóły
105 co drugi wtorek (parzyste), 17:15 - 20:00, sala 418
Gustaw Mazurek, Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 16/12 szczegóły
106 co drugi poniedziałek (nieparzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Gustaw Mazurek, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 14/12 szczegóły
107 co drugi wtorek (nieparzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Gustaw Mazurek, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 12/12 szczegóły
108 co drugi wtorek (parzyste), 14:15 - 17:00, sala 418
Rafał Rytel-Andrianik, Grzegorz Nieradka, Piotr Samczyński, Gustaw Mazurek, Łukasz Maślikowski, Artur Gromek, Szymon Buś, Renata Plucińska, Karol Abratkiewicz, Arkadiusz Czuba 13/12 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.