Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Sieci i chmury teleinformatyczne 103A-TLxxx-ISP-SCHT
Laboratorium (LAB) rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 150

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Uwagi Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
101 CB sem.3 gr.1-a każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS302
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mateusz Żotkiewicz, Mariusz Mycek, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
102 CB sem.3 gr.2-a każdy poniedziałek, 17:15 - 19:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS302
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mateusz Żotkiewicz, Mariusz Mycek, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
103 CB sem.3 gr.1-b każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS303
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mateusz Żotkiewicz, Mariusz Mycek, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
104 CB sem.3 gr.2-b każdy poniedziałek, 17:15 - 19:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS303
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mateusz Żotkiewicz, Mariusz Mycek, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
201 TL sem.3 gr.1-a każdy wtorek, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS304
Artur Tomaszewski, Mariusz Mycek, Mateusz Żotkiewicz, Piotr Gajowniczek, Andrzej Bąk, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
202 TL sem.3 gr.2-a każdy wtorek, 17:15 - 19:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS304
Artur Tomaszewski, Mariusz Mycek, Mateusz Żotkiewicz, Piotr Gajowniczek, Andrzej Bąk, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
203 TL sem.3 gr.3-a każdy wtorek, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS303
Artur Tomaszewski, Mariusz Mycek, Mateusz Żotkiewicz, Piotr Gajowniczek, Andrzej Bąk, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
204 TL sem.3 gr.4-a każda środa, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS302
Artur Tomaszewski, Mariusz Mycek, Mateusz Żotkiewicz, Piotr Gajowniczek, Andrzej Bąk, Piotr Wiśniewski, Maciej Sosnowski 0/12 szczegóły
205 TL sem.3 gr.1-b każda środa, 17:15 - 19:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS302
0/12 szczegóły
206 TL sem.3 gr.2-b każda środa, 16:15 - 18:00, Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, sala CS303
0/12 szczegóły
207 TL sem.3 gr.3-b (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/12 szczegóły
208 TL sem.3 gr.4-b (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/12 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.