Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Computer Systems )-Computer Science, Telecommunications-B.Sc.-EITI
rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.105
Computer Networks - Laboratorium (8A), Jerzy Sobczyk
8:15, gr.101
Computer Architecture - Laboratorium (139), Rajmund Kożuszek
8:15, gr.101
Computer Networks - Laboratorium (8A), Jerzy Sobczyk
8:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Computer Architecture - Ćwiczenia (s.?), Grzegorz Mazur
8:15, gr.103
Digital Circuits - Laboratorium (416), Marcin Kołakowski, Przemysław Korpas, Przemysław Miazga, Dawid Rosołowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Computer Networks - Wykład (s.?), Jerzy Sobczyk
10:15, gr.103
Computer Architecture - Laboratorium (139), Zbigniew Szymański
10:15, gr.1
Computer Architecture - Wykład (s.?), Grzegorz Mazur
11:00
11:15, gr.104
Computer Networks - Laboratorium (8A), Jerzy Sobczyk
11:15, gr.102
Computer Networks - Laboratorium (8A), Jerzy Sobczyk
12:00
12:15, gr.1
Digital Circuits - Wykład (s.?), Przemysław Miazga
12:15, gr.102
Digital Circuits - Laboratorium (416), Marcin Kołakowski, Przemysław Korpas, Przemysław Miazga, Dawid Rosołowski
13:00
14:00
14:15, gr.102
Computer Architecture - Laboratorium (139), Zbigniew Szymański
14:15, gr.103
Computer Networks - Laboratorium (8A), Jerzy Sobczyk
15:00
16:00
16:15, gr.104
Microprocessor Systems - Laboratorium (s.CS201), Maciej Urbański
16:15, gr.103
Microprocessor Systems - Laboratorium (s.CS201), Maciej Urbański
16:15, gr.102
Microprocessor Systems - Laboratorium (s.CS201), Maciej Urbański
16:15, gr.101
Microprocessor Systems - Laboratorium (s.CS201), Maciej Urbański
16:15, gr.101
Digital Circuits - Laboratorium (416), Marcin Kołakowski, Przemysław Korpas, Przemysław Miazga, Dawid Rosołowski
16:15, gr.1
Microprocessor Systems - Wykład (s.?), Maciej Urbański
16:15, gr.1
Microprocessor Systems - Wykład (17), Maciej Urbański
16:15, gr.105
Digital Circuits - Laboratorium (416), Marcin Kołakowski, Przemysław Korpas, Przemysław Miazga, Dawid Rosołowski
17:00
17:15, gr.104
Digital Circuits - Laboratorium (416), Marcin Kołakowski, Przemysław Korpas, Przemysław Miazga, Dawid Rosołowski
18:00
18:15, gr.101
Microprocessor Systems - Projekt (s.?), Maciej Urbański
19:00
20:00
21:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych