Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
- Grupa przedmiotów:
- ( Fizyka )-Elektronika-inż.-EITI
- Cykl dydaktyczny:
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
CWI, gr. 101 (120)
14:15
Ćwiczenia, grupa 101
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:00
Sala 120, budynek nr 1030-ETI
CWI, gr. 104 (120)
15:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:00
Sala 120, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
LAB, gr. 107 (DS101)
8:15
Laboratorium, grupa 107
każdy wtorek, 8:15 - 12:00
Sala DS101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 103 (275)
8:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 8:15 - 12:00
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (107)
16:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 16:15 - 17:00
Sala 107, budynek nr 1030-ETI
CWI, gr. 101 (107)
17:15
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 17:15 - 18:00
Sala 107, budynek nr 1030-ETI
Środa
LAB, gr. 108 (DS101)
8:15
Laboratorium, grupa 108
każda środa, 8:15 - 12:00
Sala DS101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 104 (275)
8:15
Laboratorium, grupa 104
każda środa, 8:15 - 12:00
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 113 (P103)
9:15
Laboratorium, grupa 113
każda środa, 9:15 - 12:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P103, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 109 (P102)
9:15
Laboratorium, grupa 109
każda środa, 9:15 - 12:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P102, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 105 (P101)
9:15
Laboratorium, grupa 105
każda środa, 9:15 - 12:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 101 (P100)
9:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 9:15 - 12:00
Krzysztof Anders, Aleksandra Bieniek-Kaczorek, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P100, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (133)
14:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (133)
14:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
LAB, gr. 114 (P103)
8:15
Laboratorium, grupa 114
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P103, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 110 (P102)
8:15
Laboratorium, grupa 110
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P102, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 106 (P101)
8:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 105 (DS101)
8:15
Laboratorium, grupa 105
każdy czwartek, 8:15 - 12:00
Sala DS101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 102 (P100)
8:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P100, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 101 (275)
8:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 8:15 - 12:00
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 115 (?)
10:15
Laboratorium, grupa 115
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 110 (?)
10:15
Laboratorium, grupa 110
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 105 (?)
10:15
Laboratorium, grupa 105
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
CWI, gr. 103 (165)
10:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 165, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 115 (P103)
11:15
Laboratorium, grupa 115
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P103, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 111 (P102)
11:15
Laboratorium, grupa 111
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P102, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 107 (P101)
11:15
Laboratorium, grupa 107
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 103 (P100)
11:15
Laboratorium, grupa 103
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P100, budynek nr 1030-ETI
CWI, gr. 102 (165)
11:15
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 11:15 - 12:00
Sala 165, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 114 (?)
12:15
Laboratorium, grupa 114
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 109 (?)
12:15
Laboratorium, grupa 109
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 106 (DS101)
12:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 12:15 - 16:00
Sala DS101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 104 (?)
12:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 102 (275)
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 12:15 - 16:00
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 116 (P103)
14:15
Laboratorium, grupa 116
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P103, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 112 (P102)
14:15
Laboratorium, grupa 112
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P102, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 111 (?)
14:15
Laboratorium, grupa 111
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 108 (P101)
14:15
Laboratorium, grupa 108
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P101, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 106 (?)
14:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 104 (P100)
14:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala P100, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 101 (?)
14:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 112 (?)
16:15
Laboratorium, grupa 112
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 107 (?)
16:15
Laboratorium, grupa 107
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 102 (?)
16:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (133)
17:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 17:15 - 19:00
Krzysztof Anders, Anna Jusza, Marcin Kaczkan, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Ryszard Piramidowicz, Stanisław Stopiński, Anna Tyszka-Zawadzka, Piotr Warda,
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 113 (?)
18:15
Laboratorium, grupa 113
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 108 (?)
18:15
Laboratorium, grupa 108
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 103 (?)
18:15
Laboratorium, grupa 103
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Piątek
LAB, gr. 102 (CS204)
8:15
Laboratorium, grupa 102
każdy piątek, 8:15 - 11:00
Sala CS204, budynek nr 1030-ETI
LAB, gr. 101 (CS204)
8:15
Laboratorium, grupa 101
każdy piątek, 8:15 - 11:00
Sala CS204, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (133)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (118-AL)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 118-AL, budynek nr 1030-ETI
WYK, gr. 1 (133)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych