Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Architektura komputerów i sprzęt komputerowy )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.206
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Zbigniew Szymański
8:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Chabko
8:15, gr.104
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Jacek Raczkowski
8:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Jacek Raczkowski
8:15, gr.1
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Wykład (s.?), Piotr Marusak, Ewa Obarska, Maciej Radtke, Wojciech Szynkiewicz
9:00
10:00
10:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (s.?), Rajmund Kożuszek
10:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (s.?), Zbigniew Szymański
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (s.?), Zbigniew Szymański
11:00
12:00
12:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Jacek Raczkowski
12:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Jacek Raczkowski
12:15, gr.1
Architektura komputerów - Wykład (s.?), Dariusz Turlej
13:00
14:00
14:15, gr.1
Architektura komputerów - Wykład (s.?), Dariusz Turlej
14:15, gr.1
Podstawy techniki cyfrowej - Wykład (s.?), Jacek Raczkowski
14:15, gr.210
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Marek Pawłowski
14:15, gr.205
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Zbigniew Szymański
15:00
16:00
16:15, gr.207
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Mroczek
16:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Chabko
16:15, gr.208
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Mroczek
16:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Gracki
16:15, gr.101
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.?), Wojciech Dudek, Robert Nebeluk, Ewa Obarska, Maciej Radtke, Wojciech Szynkiewicz
16:15, gr.209
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Marek Pawłowski
16:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (s.?), Krzysztof Gracki
17:00
18:00
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych