Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Architektura komputerów i sprzęt komputerowy )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (9B bud.1030-ETI), Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Jacek Raczkowski
8:15, gr.110
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Zbigniew Szymański
8:15, gr.105
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Zbigniew Szymański
8:15, gr.1
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Piotr Marusak, Ewa Obarska, Maciej Radtke, Wojciech Szynkiewicz
8:15, gr.101
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.P114 bud.1030-ETI), Bartłomiej Kola, Maciej Radtke, Wojciech Szynkiewicz
9:00
10:00
11:00
11:15, gr.103
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.P114 bud.1030-ETI), Bartosz Gąsowski, Maciej Radtke
11:15, gr.103
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (sala nieznana), Bartosz Gąsowski, Maciej Radtke
12:00
12:15, gr.1
Systemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Tomasz Winiarski, Wojciech Zabołotny
12:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Systemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach - Laboratorium (s.P113 bud.1030-ETI), Dawid Seredyński
12:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Systemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach - Laboratorium (s.P113 bud.1030-ETI), Dawid Seredyński
12:15, gr.1
Architektura komputerów - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
13:00
14:00
14:15, gr.1
Architektura komputerów - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
14:15, gr.106
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
14:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
14:15, gr.1
Podstawy techniki cyfrowej - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Cezary Zieliński
14:15, gr.105
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.P114 bud.1030-ETI), Katarzyna Opalska, Maciej Radtke
14:15, gr.105
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (sala nieznana), Katarzyna Opalska, Maciej Radtke
15:00
16:00
16:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (9B bud.1030-ETI), Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Jacek Raczkowski
16:15, gr.109
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
16:15, gr.104
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Grzegorz Mazur
16:15, gr.107
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Sławomir Niespodziany
16:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Sławomir Niespodziany
16:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (9B bud.1030-ETI), Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Jacek Raczkowski
16:15, gr.104
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Systemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach - Laboratorium (s.P113 bud.1030-ETI), Dawid Seredyński
16:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Systemy komputerowe w sterowaniu i pomiarach - Laboratorium (s.P113 bud.1030-ETI), Dawid Seredyński
16:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy techniki cyfrowej - Laboratorium (9B bud.1030-ETI), Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Jacek Raczkowski
17:00
17:15, gr.104
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (sala nieznana), Maciej Radtke
17:15, gr.104
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.P114 bud.1030-ETI), Maciej Radtke
17:15, gr.102
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (sala nieznana), Michał Kalisiak, Maciej Radtke
17:15, gr.102
Wstęp do automatyki, elektroniki i telekomunikacji - Laboratorium (s.P113 bud.1030-ETI), Michał Kalisiak, Maciej Radtke
18:00
18:15, gr.108
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Sławomir Niespodziany
18:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Architektura komputerów - Laboratorium (10 bud.1030-ETI), Sławomir Niespodziany
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych