Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Algorytmy i techniki programowania )-Elektronika, Telekomunikacja-inż.-EITI
rok akademicki 2017/2018 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.4
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Zbigniew Szymański
8:15, gr.1
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Anna Derezińska
8:15, gr.3
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
9:00
10:00
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec
10:15, gr.1
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Grzegorz Makarewicz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec
10:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
10:15, gr.1
Object-Oriented Programming - Wykład (161), Roman Podraza
10:15, gr.2
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
11:00
12:00
12:15, gr.2
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Maciej Jasiński
12:15, gr.1
Podstawy programowania - Wykład (118-AL), Daniel Paczesny
12:15, gr.4
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
12:15, gr.2
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Gambin
13:00
14:00
14:15, gr.3
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Piotr Bobiński, Rafał Krawczyk
14:15, gr.3
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Kamil Kompa
14:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (161), Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
14:15, gr.2
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
14:15, gr.5
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
15:00
16:00
16:15, gr.4
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Maciej Linczuk, Grzegorz Nieradka
16:15, gr.1
Algorytmy i struktury danych - Wykład (105-AR), Dominik Kasprowicz, Adam Wojtasik
16:15, gr.4
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.3
Programowanie obiektowe - Laboratorium (011), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (161), Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
16:15, gr.6
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec
17:00
18:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych