| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, gr.102 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Anna Derezińska | 8:15, gr.101 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Rajmund Kożuszek, Łukasz Neumann | | | | | 8:15, gr.204 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Piotr Bobiński, Krzysztof Mroczek | 8:15, gr.108 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Łukasz Dąbała | 8:15, gr.107 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Martyn | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.102 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec | 10:15, gr.101 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec, Adam Wojtasik | 10:15, gr.101 Podstawy programowania - Laboratorium (011), Piotr Bobiński, Michał Gąska | | 10:15, gr.101 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Michał Borecki, Marek Niewiński | 10:15, gr.1 Object-Oriented Programming - Wykład (161), Roman Podraza | | | | 10:15, gr.103 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Marcin Bączyk, Marek Niewiński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.102 Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Maciej Jasiński | | | | 12:15, gr.1 Podstawy programowania - Wykład (118-AL), Daniel Paczesny | | 12:15, gr.201 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Piotr Bobiński, Grzegorz Galiński | 12:15, gr.106 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Martyn | 12:15, gr.105 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Gambin | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.201 Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Marcin Lewandowski | | | 14:15, gr.104 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Anna Derezińska | 14:15, gr.103 Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Łukasz Dąbała | | 14:15, gr.203 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Marcin Bączyk, Mateusz Żotkiewicz | 14:15, gr.1 Programowanie obiektowe - Wykład (161), Marek Niewiński | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.202 Podstawy programowania - Laboratorium (011), Arkadiusz Gołaszewski | 16:15, gr.1 Algorytmy i struktury danych - Wykład (105-AR), Dominik Kasprowicz, Adam Wojtasik | | | 16:15, gr.202 Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Andrzej Buchowicz, Grzegorz Galiński | | 16:15, gr.102 Programowanie obiektowe - Laboratorium (011), Michał Borecki, Marek Niewiński | 16:15, gr.2 Programowanie obiektowe - Wykład (161), Grzegorz Galiński | | 16:15, gr.202 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec, Adam Wojtasik | 16:15, gr.201 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz, Krzysztof Siwiec, Adam Wojtasik | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|