Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Algorytmy i techniki programowania )-Elektronika, Telekomunikacja-inż.-EITI
rok akademicki 2019/2020 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.102
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Robert Nowak
8:15, gr.101
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Rajmund Kożuszek
8:15, gr.108
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Łukasz Neumann
8:15, gr.107
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Rajmund Kożuszek
9:00
10:00
10:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz
10:15, gr.102
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Maciej Jasiński
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz
10:15, gr.101
Podstawy programowania - Laboratorium (011), Michał Borecki, Maciej Linczuk
10:15, gr.101
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Marcin Bączyk, Michał Borecki
10:15, gr.1
Object-Oriented Programming - Wykład (161), Roman Podraza
10:15, gr.103
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Marcin Bączyk, Bartosz Dec
11:00
12:00
12:15, gr.1
Podstawy programowania - Wykład (118-AL), Marek Niewiński
12:15, gr.1
Podstawy programowania - Wykład (168), Marek Niewiński
12:15, gr.106
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Gambin
12:15, gr.105
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Anna Derezińska
13:00
14:00
14:15, gr.104
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Łukasz Neumann
14:15, gr.103
Object-Oriented Programming - Laboratorium (011), Tomasz Martyn
14:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (118-AL), Marek Niewiński
15:00
16:00
16:15, gr.1
Algorytmy i struktury danych - Wykład (118-AL), Dominik Kasprowicz, Adam Wojtasik
16:15, gr.102
Programowanie obiektowe - Laboratorium (011), Marcin Bączyk, Michał Borecki
16:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz
16:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algorytmy i struktury danych - Laboratorium (359), Dominik Kasprowicz
17:00
18:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych