Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Metody wytwarzania oprogramowania )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.104
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Piotr Firek, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
8:15, gr.204
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Agnieszka Szmurło, Witold Wysota
8:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (120), Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
8:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (120), Mateusz Modrzejewski, Łukasz Neumann
8:15, gr.1
Podstawy informatyki i programowania - Wykład (133), Piotr Gawkowski
9:00
10:00
10:15, gr.202
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (117), Łukasz Skonieczny, Agnieszka Szmurło
10:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (117), Wiktor Kuśmirek, Łukasz Neumann
10:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Łukasz Skonieczny, Agnieszka Szmurło
11:00
12:00
12:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (120), Agnieszka Szmurło, Witold Wysota
12:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (120), Konrad Grochowski, Łukasz Neumann
12:15, gr.201
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Mateusz Modrzejewski, Łukasz Neumann
13:00
14:00
14:15, gr.203
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Konrad Grochowski, Łukasz Neumann
14:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P113), Piotr Firek, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
14:15, gr.103
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Piotr Firek, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
15:00
16:00
16:15, gr.102
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Wiktor Kuśmirek, Łukasz Neumann
16:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Piotr Firek, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
16:15, gr.205
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Konrad Grochowski, Witold Oleszkiewicz
16:15, gr.105
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Piotr Firek, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
17:00
18:00
18:15, gr.205
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (104), Konrad Grochowski, Witold Oleszkiewicz
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych