Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Metody wytwarzania oprogramowania )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.103
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.?), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
8:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (s.?), Tomasz Śliwiński, Izabela Żółtowska
8:15, gr.204
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Jakub Łyskawa, Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
8:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Kamil Deja, Witold Wysota
8:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
8:15, gr.1
Podstawy informatyki i programowania - Wykład (s.?), Piotr Gawkowski, Witold Wysota
9:00
10:00
10:15, gr.202
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Mateusz Modrzejewski, Michał Ostapowicz, Witold Wysota
10:15, gr.1
Programowanie aplikacyjne - Wykład (s.?), Julian Myrcha
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Łukasz Neumann, Witold Wysota
10:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Waldemar Grabski, Witold Wysota
10:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Konrad Grochowski, Kacper Radzikowski, Witold Wysota
11:00
12:00
12:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Mateusz Modrzejewski, Witold Wysota
12:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Konrad Grochowski, Witold Wysota
12:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.?), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
12:15, gr.201
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Mateusz Modrzejewski, Katarzyna Nałęcz-Charkiewicz, Witold Wysota
12:15, gr.101
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.?), Piotr Garbat, Agnieszka Malanowska
13:00
14:00
14:15, gr.203
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Waldemar Grabski, Łukasz Neumann, Witold Wysota
14:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.?), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
15:00
15:15, gr.104
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.?), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
16:00
16:15, gr.102
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Paweł Kubik, Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
16:15, gr.205
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (s.?), Kamil Deja, Łukasz Neumann, Witold Wysota
16:15, gr.105
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.?), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
17:00
18:00
18:15, gr.205
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (s.?), Piotr Maciąg, Witold Wysota
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych