Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Metody wytwarzania oprogramowania )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
8:15, gr.105
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
8:15, gr.202
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Mikołaj Markiewicz
8:15, gr.207
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Waldemar Grabski
8:15, gr.1
Podstawy informatyki i programowania - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Mariusz Kaleta, Piotr Pałka, Tomasz Śliwiński
9:00
10:00
10:15, gr.1
Sztuka wytwarzania oprogramowania - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Konrad Grochowski, Robert Nowak
10:15, gr.106
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
10:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
10:15, gr.210
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Bartosz Dec
10:15, gr.205
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Bartosz Dec
10:15, gr.1
Programowanie aplikacyjne - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Julian Myrcha
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (117 bud.1030-ETI), Witold Oleszkiewicz, Witold Wysota
10:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09 bud.1030-ETI), Witold Oleszkiewicz
11:00
12:00
12:15, gr.107
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
12:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
12:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Gracki
12:15, gr.105
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (sala nieznana), Arkadiusz Łuczyk
12:15, gr.104
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (sala nieznana), Arkadiusz Łuczyk
12:15, gr.103
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (sala nieznana), Łukasz Neumann
12:15, gr.102
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (sala nieznana), Witold Oleszkiewicz
12:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (sala nieznana), Witold Oleszkiewicz
12:15, gr.206
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Justyna Stypułkowska
12:15, gr.201
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Agnieszka Malanowska
13:00
14:00
14:15, gr.108
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
14:15, gr.104
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
14:15, gr.103
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Mateusz Krysicki
14:15, gr.101
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Agnieszka Malanowska
15:00
16:00
16:15, gr.104
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Gracki
16:15, gr.102
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09 bud.1030-ETI), Witold Oleszkiewicz
16:15, gr.102
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Waldemar Grabski
16:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 (011 bud.1030-ETI) - Piotr Firek, Piotr Garbat, Mariusz Kaleta, Andrzej Mazurak, Robert Nebeluk, Piotr Pałka, Dawid Seredyński, Marek Sutkowski
16:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (011 bud.1030-ETI), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
16:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 (011 bud.1030-ETI) - Piotr Firek, Piotr Garbat, Mariusz Kaleta, Andrzej Mazurak, Robert Nebeluk, Piotr Pałka, Dawid Seredyński, Marek Sutkowski
16:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (011 bud.1030-ETI), Piotr Firek, Mariusz Kaleta, Andrzej Manujło, Piotr Pałka, Artur Wilkowski
16:15, gr.208
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Adam Grabski
16:15, gr.203
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Gracki
17:00
18:00
18:15, gr.209
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Gracki
18:15, gr.204
Programowanie obiektowe - Laboratorium (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Chabko
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych