Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
( Metody wytwarzania oprogramowania )-Informatyka-inż.-EITI
rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.104
Projekt zespołowy 1 (s.P114) -
8:15, gr.104
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Artur Wilkowski
8:15, gr.101
Projekt zespołowy 2 - Ćwiczenia (s.P113), Klara Borowa, Jerzy Chrząszcz, Jarosław Chudziak, Robert Nowak, Piotr Salata, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski
8:15, gr.1
Programowanie obiektowe - Wykład (106), Tomasz Śliwiński, Izabela Żółtowska
8:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Konrad Grochowski, Witold Oleszkiewicz
8:15, gr.204
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Konrad Grochowski, Witold Oleszkiewicz
8:15, gr.1
Programowanie sieciowe - Wykład (105-AR), Grzegorz Blinowski
8:15, gr.1
Podstawy informatyki i programowania - Wykład (133), Piotr Gawkowski, Witold Wysota
9:00
10:00
10:15, gr.1
Sztuka wytwarzania oprogramowania - Wykład (168), Konrad Grochowski, Robert Nowak
10:15, gr.104
Projekt zespołowy 2 (s.P114) - Andrzej Zalewski
10:15, gr.101
Programowanie aplikacyjne - Projekt (011), Michał Chwesiuk, Mateusz Modrzejewski
10:15, gr.202
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Mateusz Modrzejewski, Witold Oleszkiewicz
10:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Mateusz Modrzejewski, Witold Oleszkiewicz
10:15, gr.1
Programowanie aplikacyjne - Wykład (118-AL), Julian Myrcha
10:15, gr.106
Projekt zespołowy 2 (s.P114) - Marcin Szlenk
10:15, gr.106
Projekt zespołowy 2 - Ćwiczenia (s.P114), Klara Borowa, Jerzy Chrząszcz, Jarosław Chudziak, Robert Nowak, Piotr Salata, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski
10:15, gr.104
Programowanie aplikacyjne - Projekt (011), Piotr Andruszkiewicz, Michał Chwesiuk
10:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (7), Katarzyna Nałęcz-Charkiewicz, Michał Ostapowicz
10:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Katarzyna Nałęcz-Charkiewicz, Michał Ostapowicz
10:15, gr.101
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Katarzyna Nałęcz-Charkiewicz, Michał Ostapowicz
11:00
12:00
12:15, gr.102
Projekt zespołowy 2 - Ćwiczenia (s.P113), Klara Borowa, Jerzy Chrząszcz, Jarosław Chudziak, Robert Nowak, Piotr Salata, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski
12:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Łukasz Neumann, Witold Wysota
12:15, gr.201
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Łukasz Neumann, Witold Wysota
12:15, gr.105
Projekt zespołowy 2 - Ćwiczenia (s.P113), Klara Borowa, Jerzy Chrząszcz, Jarosław Chudziak, Robert Nowak, Piotr Salata, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski
12:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Agnieszka Malanowska
12:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Agnieszka Malanowska
12:15, gr.101
Programowanie obiektowe - Laboratorium (09), Piotr Garbat
12:15, gr.1
Projekt zespołowy 2 - Wykład (133), Klara Borowa, Robert Nowak, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski, Izabela Żółtowska
13:00
14:00
14:15, gr.103
Projekt zespołowy 2 (s.P113) - Klara Borowa, Wojciech Mazurczyk
14:15, gr.203
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Mateusz Modrzejewski, Przemysław Stawczyk
14:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Mateusz Modrzejewski, Przemysław Stawczyk
14:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P113), Piotr Firek
14:15, gr.101
Projekt zespołowy 1 (s.P113) -
14:15, gr.108
Projekt zespołowy 2 (s.P114) - Piotr Gawrysiak, Krystian Radlak
14:15, gr.103
Projekt zespołowy 1 (s.P114) -
14:15, gr.103
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Piotr Pałka
15:00
16:00
16:15, gr.103
Programowanie aplikacyjne - Projekt (011), Piotr Andruszkiewicz, Krystian Radlak
16:15, gr.102
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Konrad Grochowski, Eryk Warchulski
16:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Konrad Grochowski, Eryk Warchulski
16:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.CS101), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
16:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 (s.P114) -
16:15, gr.102
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Mariusz Kaleta
16:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuka wytwarzania oprogramowania - Laboratorium (s.CS101), Michał Chwesiuk, Konrad Grochowski, Krystian Radlak, Witold Wysota
16:15, gr.205
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy informatyki i programowania - Projekt (09), Kamil Deja, Łukasz Neumann
16:15, gr.205
Podstawy informatyki i programowania - Laboratorium (09), Kamil Deja, Łukasz Neumann
16:15, gr.107
Projekt zespołowy 2 (s.P113) - Krzysztof Cabaj, Robert Nowak
16:15, gr.107
Projekt zespołowy 2 - Ćwiczenia (s.P113), Klara Borowa, Jerzy Chrząszcz, Jarosław Chudziak, Robert Nowak, Piotr Salata, Marcin Szlenk, Andrzej Zalewski
16:15, gr.105
Projekt zespołowy 1 (s.P114) -
16:15, gr.105
Projekt zespołowy 1 - Ćwiczenia (s.P114), Andrzej Manujło
16:15, gr.102
Programowanie aplikacyjne - Projekt (011), Krzysztof Gracki, Krystian Radlak
17:00
18:00
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych