| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 8:15-10:00, PRO gr.2 Konstrukcje metalowe (s.zdalnie) | 8:15-10:00, PRO gr.1 Mechanika konstrukcji (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 9:15-11:00, WYK gr.1 Mechanika konstrukcji (s.zdalnie) | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 10:15-12:00, PRO gr.2 Mechanika konstrukcji (s.zdalnie) | 10:15-12:00, PRO gr.1 Konstrukcje metalowe (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 11:15-13:00, CWI gr.3 Matematyka - wybrane działy II (s.zdalnie) | 11:15-13:00, WYK gr.1 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 12:15-14:00, WYK gr.1 Konstrukcje metalowe (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 13:15-14:00, CWI gr.12 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | 13:15-15:00, CWI gr.2 Matematyka - wybrane działy II (s.zdalnie) | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | 14:15-16:00, WYK gr.1 Metody komputerowe w projektowaniu konstrukcyjnym (s.zdalnie) | | | 14:15-15:00, PRO gr.1 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 15:15-16:00, WYK gr.1 HES - Prawo budowlane (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | 16:15-18:00, ZKO gr.1 Metody komputerowe w projektowaniu konstrukcyjnym (s.zdalnie) | | 16:15-18:00, WYK gr.1 Inżynieria materiałów budowlanych (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | 18:15-19:00, CWI gr.34 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | 18:15-20:00, CWI gr.1 Matematyka - wybrane działy II (s.zdalnie) | | | 18:15-20:00, CWI gr.1 Inżynieria materiałów budowlanych (s.zdalnie) | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | 19:15-20:00, PRO gr.4 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | 19:15-20:00, PRO gr.3 Teoria sprężystości i plastyczności II (s.zdalnie) | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|