| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, LAB gr.4 Programowanie obiektowe (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Antoni Sobkowicz | | | | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (317 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (211 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (212 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (213 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (214 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (216 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (210 bud.1120-MIN) - | | | 8:15, FIZ gr.1 Wychowanie fizyczne 1 (s.SWF bud.6430-SWF) - | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | |
|
|
9:15, CWI gr.1 Analiza matematyczna 2 (314 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka | | 9:15, CWI gr.4 Analiza matematyczna 2 (210 bud.1120-MIN) - Michał Zwierzyński | 9:15, CWI gr.3 Analiza matematyczna 2 (211 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | | |
|
|
10:15, LAB gr.4 Architektura systemów informatycznych (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Mateusz Pawluk | | | 10:15, WYK gr.2 Matematyka dyskretna (107 bud.1120-MIN) - Tomasz Traczyk | 10:15, WYK gr.1 Matematyka dyskretna (107 bud.1120-MIN) - Tomasz Traczyk | | 10:15, CWI gr.5 Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow | 10:15, CWI gr.4 Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Norbert Ryciak | 10:15, CWI gr.3 Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow | 10:15, CWI gr.2 Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Marcin Paprzycki | 10:15, CWI gr.1 Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Marcin Paprzycki | | 10:15, CWI gr.5 Techniki prezentacji (210 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, CWI gr.4 Matematyka dyskretna (213 bud.1120-MIN) - Paweł Naroski | 12:15, LAB gr.2 Architektura systemów informatycznych (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Mateusz Pawluk | | 12:15, CWI gr.3 Matematyka dyskretna (211 bud.1120-MIN) - Paweł Naroski | | 12:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (317 bud.1120-MIN) - | 12:15, WYK gr.3 Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska | 12:15, WYK gr.1 Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska | 12:15, WYK gr.2 Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska | | | 12:15, CWI gr.2 Techniki prezentacji (210 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Marcin Paprzycki | 12:15, WYK gr.1 Programowanie obiektowe (103 bud.1120-MIN) - Marcin Luckner | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
14:15, CWI gr.5 Analiza matematyczna 2 (210 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka | 14:15, LAB gr.2 Programowanie obiektowe (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Zofia Tojek | 14:15, LAB gr.1 Architektura systemów informatycznych (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Mateusz Pawluk | | | 14:15, LAB gr.2 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Anna Cena | | | | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (316 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (210 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (211 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (212 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (213 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (214 bud.1120-MIN) - | 14:15, LEK gr.1 Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (216 bud.1120-MIN) - | | 14:15, CWI gr.2 Analiza matematyczna 2 (212 bud.1120-MIN) - Katarzyna Danielak | 14:15, CWI gr.1 Techniki prezentacji (210 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Marcin Paprzycki | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | |
|
|
| | | 15:15, LAB gr.3 Architektura systemów informatycznych (304 (LAB) bud.1120-MIN) - Grzegorz Sójka | 15:15, LAB gr.1 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Barbara Żogała-Siudem | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | | | |
|
|
16:15, CWI gr.3 Techniki prezentacji (211 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow | 16:15, LAB gr.1 Programowanie obiektowe (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Antoni Sobkowicz | | | 16:15, WYK gr.1 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (103 bud.1120-MIN) - Marek Gągolewski | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
17:15, CWI gr.1 Matematyka dyskretna (213 bud.1120-MIN) - Michał Zwierzyński | | | | 17:15, CWI gr.2 Matematyka dyskretna (216 bud.1120-MIN) - Mariusz Zając | 17:15, PRO gr.1 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Barbara Żogała-Siudem | | 17:15, WYK gr.1 Architektura systemów informatycznych (102 bud.1120-MIN) - Jarosław Legierski | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | | | |
|
|
18:15, CWI gr.5 Matematyka dyskretna (212 bud.1120-MIN) - Barbara Nayar | 18:15, CWI gr.4 Techniki prezentacji (210 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Norbert Ryciak | 18:15, LAB gr.3 Programowanie obiektowe (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Antoni Sobkowicz | | 18:15, LAB gr.3 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Anna Cena | | 18:15, PRO gr.2 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (303 (LAB) bud.1120-MIN) - Barbara Żogała-Siudem | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| 20:15, PRO gr.3 Przetwarzanie danych ustrukturyzowanych (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Anna Cena | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|