Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Data Science, II st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 1 z 3
rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: rok akademicki 2020/2021 - sem. letni - rok akademicki 2021/2022 - sem. letni

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:00
8:15, gr.1
English Exam - level C1 - Egzamin (s.ONLINE)
8:15, gr.1
Optimization in Data Analysis - Wykład (s.ONLINE), Radosław Pytlak
9:00
10:00
10:15, gr.1
Cloud Computing - Laboratorium (s.ONLINE), Marcin Borkowski
10:15, gr.1
Advanced Machine Learning - Wykład (s.ONLINE), Jan Mielniczuk
10:15, gr.1
Deep Learning - Wykład (s.ONLINE), Jacek Mańdziuk
11:00
12:00
12:15, gr.3
Deep Learning - Projekt (s.ONLINE), Maciej Żelaszczyk
12:15, gr.2
Deep Learning - Projekt (s.ONLINE), Stanisław Kaźmierczak
12:15, gr.1
Deep Learning - Projekt (s.ONLINE), Adam Żychowski
12:15, gr.1
Advanced Machine Learning - Laboratorium (s.ONLINE), Paweł Teisseyre
12:15, gr.1
English Exam - level C1 - Egzamin (s.ONLINE)
12:15, gr.1
Cloud Computing - Wykład (s.ONLINE), Karol Walędzik
13:00
14:00
14:15, gr.1
Advanced Machine Learning - Projekt (s.ONLINE), Paweł Teisseyre
14:15, gr.2
Advanced Machine Learning - Projekt (s.ONLINE), Paweł Teisseyre
14:15, gr.2
Cloud Computing - Laboratorium (s.ONLINE), Marcin Borkowski
15:00
15:15, gr.1
Data Exploration and Visualisation - Wykład (s.ONLINE), Kaustav Sengupta
15:15, gr.1
Optimization in Data Analysis - Projekt (s.ONLINE), Damian Suski
16:00
16:15, gr.2
Advanced Machine Learning - Laboratorium (s.ONLINE), Małgorzata Łazęcka
16:15, gr.2
Data Exploration and Visualisation - Projekt (s.ONLINE), Abhishek Agarwal
16:15, gr.1
Data Exploration and Visualisation - Projekt (s.ONLINE), Kaustav Sengupta
16:15, gr.2
Optimization in Data Analysis - Projekt (s.ONLINE), Damian Suski
17:00
17:15, gr.1
Cloud Computing - Wykład (s.ONLINE), Karol Walędzik
18:00
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych