Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Inżynieria i analiza danych, II st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 1 z 4
rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, WYK gr.1
Projekt zespołowy (wykład) (328) - Krzysztof Kaczmarski
9:00
10:00
10:15, WYK gr.1
Podstawy programowania i przetwarzania danych (102) - Marek Gągolewski
10:15, WYK gr.1
Podstawy elektroniki (107) - Artur Przelaskowski
11:00
12:00
12:15, LAB gr.2
Bazy danych (303 (LAB)) - Hassan Babiker
12:15, LAB gr.3
Systemy operacyjne w inżynierii danych (203 (LAB)) - Jan Karwowski
12:15, CWI gr.2
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
12:15, LAB gr.1
Systemy operacyjne w inżynierii danych (218 (LAB)) - Marek Kozłowski
13:00
13:15, CWI gr.1
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
14:00
14:15, CWI gr.4
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
14:15, WYK gr.1
Bazy danych (101) - Hassan Babiker
14:15, LAB gr.3
Podstawy programowania i przetwarzania danych (302 (LAB)) - Barbara Żogała-Siudem
14:15, LAB gr.1
Podstawy programowania i przetwarzania danych (301 (LAB)) - Anna Cena
15:00
15:15, CWI gr.5
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
16:00
16:15, CWI gr.3
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
16:15, LAB gr.1
Bazy danych (203 (LAB)) - Jakub Abelski
16:15, WYK gr.1
Transmisja danych (328) - Marcin Pilarski
16:15, CWI gr.2
Podstawy programowania i przetwarzania danych (316) - Barbara Żogała-Siudem
16:15, CWI gr.1
Podstawy programowania i przetwarzania danych (313) - Anna Cena
17:00
17:15, CWI gr.6
Podstawy elektroniki (214) - Artur Przelaskowski
17:15, LAB gr.8
Transmisja danych (217 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.7
Transmisja danych (217 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.6
Transmisja danych (219 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.5
Transmisja danych (218 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.4
Transmisja danych (217 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.4
Podstawy programowania i przetwarzania danych (303 (LAB)) - Anna Cena
17:15, LAB gr.3
Transmisja danych (219 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.2
Podstawy programowania i przetwarzania danych (304 (LAB)) - Barbara Żogała-Siudem
17:15, LAB gr.2
Transmisja danych (218 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
17:15, LAB gr.1
Transmisja danych (217 (LAB)) - Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Magdalena Jasionowska, Marcin Pilarski
18:00
18:15, LAB gr.3
Bazy danych (203 (LAB)) - Jakub Abelski
18:15, LAB gr.2
Systemy operacyjne w inżynierii danych (218 (LAB)) - Marek Kozłowski
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych