Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Inżynieria i analiza danych, II st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2 z 4
rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:00
8:15, LAB gr.2
Zaawansowane metody uczenia maszynowego (218 (LAB)) - Krzysztof Rudaś
8:15, PRO gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zaawansowane metody uczenia maszynowego (218 (LAB)) - Krzysztof Rudaś
8:15, WYK gr.1
Metody i systemy analizy Big Data (105) - Maciej Grzenda
9:00
9:15, WYK gr.1
Metody głębokiego uczenia (103) - Jacek Mańdziuk
10:00
10:15, LAB gr.1
Zaawansowane metody uczenia maszynowego (218 (LAB)) - Paweł Teisseyre
10:15, PRO gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zaawansowane metody uczenia maszynowego (218 (LAB)) - Paweł Teisseyre
10:15, WYK gr.1
Zaawansowane metody uczenia maszynowego (105) - Jan Mielniczuk
10:15, WYK gr.1
Technologie chmurowe (103) - Karol Walędzik
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Wizualizacja danych (101) - Michał Burdukiewicz
12:15, PRO gr.3
Metody głębokiego uczenia (303 (LAB)) - Maciej Żelaszczyk
12:15, PRO gr.2
Metody głębokiego uczenia (302 (LAB)) - Stanisław Kaźmierczak
12:15, PRO gr.1
Metody głębokiego uczenia (301 (LAB)) - Adam Żychowski
12:15, PRO gr.2
Wizualizacja danych (304 (LAB)) - Michał Burdukiewicz
13:00
13:15, PRO gr.1
Wizualizacja danych (219 (LAB)) - Michał Burdukiewicz
14:00
14:15, PRO gr.1
Metody i systemy analizy Big Data (203 (LAB)) - Jakub Abelski
14:15, LAB gr.2
Technologie chmurowe (304 (LAB)) - Jakub Ciecierski
14:30, CWI gr.1
Uruchamianie i prowadzenie działalności gospodarczej w branży IT (105) - Olga Sobolewska
14:30, CWI gr.2
Uruchamianie i prowadzenie działalności gospodarczej w branży IT (101) - Olga Sobolewska
15:00
16:00
16:15, WYK gr.1
Metody i systemy analizy Big Data (102) - Maciej Grzenda
16:15, PRO gr.2
Metody i systemy analizy Big Data (203 (LAB)) - Jakub Abelski
17:00
17:15, LAB gr.1
Technologie chmurowe (219 (LAB)) - Mikołaj Leszczyński
17:15, PRO gr.1
Wizualizacja danych (217 (LAB)) - Michał Burdukiewicz
17:15, WYK gr.1
Technologie chmurowe (103) - Karol Walędzik
18:00
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych