| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, LAB gr.5 UNIX Fundamentals (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Paweł Józiak | | 8:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (317 bud.1120-MIN) - | 8:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (318 bud.1120-MIN) - | | 8:15, LAB gr.4 UNIX Fundamentals (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Paweł Józiak | | 8:15, CWI gr.3 Discrete Mathematics 1 (212 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej | 8:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (216 bud.1120-MIN) - | | 8:15, LAB gr.2 Physics 2 (s.Laboratorium Fizyki bud.1050-FIZ) - Anna Kalbarczyk | 8:15, LAB gr.1 Physics 2 (s.Laboratorium Fizyki bud.1050-FIZ) - Anna Kalbarczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, WYK gr.2 Introduction to Digital Systems (102 bud.1120-MIN) - Tomasz Owczarek | 10:15, WYK gr.1 Introduction to Digital Systems (102 bud.1120-MIN) - Tomasz Owczarek | | | 10:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (313 bud.1120-MIN) - | | 10:15, CWI gr.2 Communication Skills (102 bud.1120-MIN) - Marcin Paprzycki | 10:15, CWI gr.1 Communication Skills (102 bud.1120-MIN) - Marcin Paprzycki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| 11:15, FIZ gr.1 Physical Education and Sports 1 (s.SWF bud.6430-SWF) - | | | | 11:15, WYK gr.1 Calculus 2 (101 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, CWI gr.2 Calculus 2 (210 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | 12:15, LAB gr.1 UNIX Fundamentals (218 (LAB) bud.1120-MIN) - Marek Kozłowski | | | 12:15, WYK gr.1 Discrete Mathematics 1 (101 bud.1120-MIN) - Krzysztof Bryś | | 12:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (318 bud.1120-MIN) - | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | 13:15, CWI gr.1 Calculus 2 (211 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, CWI gr.1 Calculus 2 (210 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | | 14:15, WYK gr.1 Programming 2 - Object Oriented (101 bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak | | 14:15, WYK gr.2 Physics 2 (101 bud.1120-MIN) - Wioleta Ślubowska-Walkusz | 14:15, WYK gr.1 Physics 2 (101 bud.1120-MIN) - Wioleta Ślubowska-Walkusz | | 14:15, LEK gr.1 Language courses (info at www.sjo.pw.edu.pl) (318 bud.1120-MIN) - | | 14:15, CWI gr.2 Calculus 2 (211 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | 15:15, CWI gr.3 Calculus 2 (211 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, CWI gr.3 Calculus 2 (210 bud.1120-MIN) - Jan Spaliński | 16:15, LAB gr.2 UNIX Fundamentals (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Marek Kozłowski | | 16:15, LAB gr.5 Programming 2 - Object Oriented (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Joachim Kowalewski | 16:15, LAB gr.4 Programming 2 - Object Oriented (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak | 16:15, LAB gr.3 Programming 2 - Object Oriented (304 (LAB) bud.1120-MIN) - Przemysław Włodarski | 16:15, LAB gr.2 Programming 2 - Object Oriented (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Cezary Bella | 16:15, LAB gr.1 Programming 2 - Object Oriented (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Grzegorz Ostrek | | 16:15, CWI gr.1 Physics 2 (314 bud.1120-MIN) - Konrad Kwatek | | 16:15, CWI gr.2 Communication Skills (213 bud.1120-MIN) - Marcin Paprzycki | 16:15, CWI gr.1 Discrete Mathematics 1 (214 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej | | 16:15, CWI gr.3 Introduction to Digital Systems (211 bud.1120-MIN) - Michał Kalisiak, Wiktor Porakowski | 16:15, CWI gr.2 Introduction to Digital Systems (211 bud.1120-MIN) - Michał Kalisiak, Wiktor Porakowski | 16:15, CWI gr.1 Introduction to Digital Systems (211 bud.1120-MIN) - Michał Kalisiak, Wiktor Porakowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | 17:15, CWI gr.2 Physics 2 (314 bud.1120-MIN) - Konrad Kwatek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
18:15, LAB gr.3 UNIX Fundamentals (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Marek Kozłowski | | | 18:15, CWI gr.3 Physics 2 (314 bud.1120-MIN) - Konrad Kwatek | | 18:15, CWI gr.2 Discrete Mathematics 1 (214 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej | 18:15, CWI gr.1 Communication Skills (105 bud.1120-MIN) - Marcin Paprzycki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|