Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Informatyka, I st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2
rok akademicki 2013/2014 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, CWI gr.3
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (103 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
8:15, CWI gr.2
Matematyka dyskretna 1 (310 (LAB) bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
8:15, LAB gr.2
Metody numeryczne 1 (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Łukasz Wojciechowski, Iwona Wróbel
8:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Łukasz Wojciechowski, Iwona Wróbel
8:15, FIZ gr.1
Wychowanie fizyczne 1 (s.SWF bud.6430-SWF) - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
9:00
9:15, CWI gr.3
Analiza matematyczna 2 (213 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
9:15, CWI gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (103 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
10:00
10:15, CWI gr.2
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (103 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
10:15, CWI gr.1
Matematyka dyskretna 1 (310 (LAB) bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
10:15, WYK gr.1
Analiza matematyczna 2 (329 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
10:15, WYK gr.1
Metody numeryczne 1 (328 bud.1120-MIN) - Adam Grabarski
10:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (211 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, LAB gr.1
Programowanie (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.1
Programowanie (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.1
Programowanie (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.1
Programowanie (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
11:00
11:15, CWI gr.4
Analiza matematyczna 2 (105 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska, Marcin Rdzanowski
12:00
12:15, WYK gr.1
Matematyka dyskretna 1 (328 bud.1120-MIN) - Konstanty Junosza-Szaniawski
12:15, CWI gr.3
Matematyka dyskretna 1 (212 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, LAB gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (324 bud.1030-ETI) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
12:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Łukasz Wojciechowski, Iwona Wróbel
12:15, WYK gr.1
Programowanie (329 bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
12:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (211 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
12:15, LAB gr.1
Programowanie (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
12:15, LAB gr.1
Programowanie (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
12:15, LAB gr.1
Programowanie (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Jan Bródka, Rafał Jóźwiak, Grzegorz Ostrek, Ewa Pawelec
13:00
13:15, CWI gr.3
Metody numeryczne 1 (329 bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Paweł Keller, Iwona Wróbel
13:15, CWI gr.1
Metody numeryczne 1 (312 bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Iwona Wróbel
14:00
14:15, LAB gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (324 bud.1030-ETI) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
14:15, LAB gr.3
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Paweł Keller, Iwona Wróbel
14:15, CWI gr.2
Metody numeryczne 1 (312 bud.1120-MIN) - Adam Grabarski, Iwona Wróbel
14:15, CWI gr.1
Analiza matematyczna 2 (211 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
14:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
14:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
14:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
14:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (211 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
15:00
15:15, CWI gr.2
Analiza matematyczna 2 (212 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
15:15, WYK gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (329 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski
16:00
16:15, LAB gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (324 bud.1030-ETI) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
16:15, LAB gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (324 bud.1030-ETI) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
17:00
17:15, LAB gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (324 bud.1030-ETI) - Tomasz Adamski, Krzysztof Gołofit
18:00
19:00
20:00