Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Informatyka, I st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2
rok akademicki 2015/2016 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, CWI gr.4
Matematyka dyskretna 1 (102 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej
8:15, CWI gr.3
Techniki prezentacji (214 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
8:15, FIZ gr.1
Wychowanie fizyczne 1 (s.SWF bud.6430-SWF) - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
9:00
9:15, CWI gr.3
Analiza matematyczna 2 (314 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
9:15, CWI gr.2
Analiza matematyczna 2 (316 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
9:15, WYK gr.1
Analiza matematyczna 2 (329 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
10:00
10:15, CWI gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka dyskretna 1 (216 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej
10:15, WYK gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (328 bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
10:15, CWI gr.4
Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.3
Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.2
Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.2
Techniki prezentacji (214 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.1
Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.4
Techniki prezentacji (214 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, LAB gr.3
Programowanie 2 - obiektowe (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.3
Programowanie 2 - obiektowe (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.2
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk, Janusz Rafałko
10:15, LAB gr.2
Programowanie 2 - obiektowe (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk, Janusz Rafałko
10:15, LAB gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak, Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak, Ewa Pawelec
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (328 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski
12:15, CWI gr.2
Matematyka dyskretna 1 (216 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, CWI gr.3
Metody numeryczne 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Paweł Keller, Iwona Wróbel
12:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Iwona Wróbel
12:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Iwona Wróbel
12:15, WYK gr.1
Matematyka dyskretna 1 (329 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, CWI gr.5
Analiza matematyczna 2 (310 (LAB) bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
12:15, LAB gr.4
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk, Janusz Rafałko
12:15, LAB gr.4
Programowanie 2 - obiektowe (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk, Janusz Rafałko
12:15, CWI gr.1
Techniki prezentacji (214 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
13:00
13:15, CWI gr.4
Metody numeryczne 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Paweł Keller, Iwona Wróbel
14:00
14:15, CWI gr.4
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (316 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Andrzej Wojeński
14:15, CWI gr.3
Matematyka dyskretna 1 (314 bud.1120-MIN) - Joanna Chybowska-Sokół
14:15, CWI gr.4
Analiza matematyczna 2 (314 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
14:15, LAB gr.3
Metody numeryczne 1 (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Paweł Keller, Iwona Wróbel
14:15, LAB gr.3
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Paweł Keller, Iwona Wróbel
14:15, CWI gr.1
Analiza matematyczna 2 (210 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
14:15, LAB gr.4
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Iwona Wróbel
15:00
15:15, LAB gr.4
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Iwona Wróbel
15:15, CWI gr.2
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (316 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Andrzej Wojeński
15:15, CWI gr.2
Metody numeryczne 1 (314 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
16:00
16:15, CWI gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (316 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Andrzej Wojeński
16:15, LAB gr.2
Metody numeryczne 1 (302 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Paweł Keller, Iwona Wróbel
16:15, LAB gr.2
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok, Magdalena Jasionowska-Skop, Paweł Keller, Iwona Wróbel
16:15, WYK gr.1
Metody numeryczne 1 (328 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
17:00
17:15, CWI gr.3
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (316 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski, Andrzej Wojeński
17:15, CWI gr.1
Metody numeryczne 1 (314 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: