Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Informatyka, I st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2
rok akademicki 2016/2017 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (sala nieznana) -
8:15, LAB gr.3
Metody numeryczne 1 (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok
8:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (312 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
8:15, FIZ gr.1
Wychowanie fizyczne 1 (sala nieznana) -
9:00
9:15, CWI gr.2
Analiza matematyczna 2 (213 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
9:15, CWI gr.1
Analiza matematyczna 2 (210 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
9:15, WYK gr.2
Analiza matematyczna 2 (329 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
9:15, WYK gr.1
Analiza matematyczna 2 (329 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
10:00
10:15, WYK gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (328 bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
10:15, CWI gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, LAB gr.4
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
10:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
10:15, LAB gr.3
Programowanie 2 - obiektowe (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk
10:15, LAB gr.2
Programowanie 2 - obiektowe (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Janusz Rafałko
10:15, LAB gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (328 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski
12:15, CWI gr.3
Matematyka dyskretna 1 (216 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, CWI gr.1
Metody numeryczne 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
12:15, WYK gr.2
Matematyka dyskretna 1 (329 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, WYK gr.1
Matematyka dyskretna 1 (329 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
12:15, LAB gr.7
Programowanie 2 - obiektowe (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Panasiuk
12:15, LAB gr.6
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
12:15, LAB gr.5
Programowanie 2 - obiektowe (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak
12:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Lucjan Stapp
13:00
13:15, CWI gr.2
Metody numeryczne 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
14:00
14:15, CWI gr.4
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (314 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
14:15, CWI gr.4
Matematyka dyskretna 1 (216 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
14:15, CWI gr.3
Analiza matematyczna 2 (211 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
14:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
14:15, LAB gr.6
Metody numeryczne 1 (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Felicja Okulicka-Dłużewska
14:15, LAB gr.5
Metody numeryczne 1 (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok
14:15, LAB gr.4
Metody numeryczne 1 (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
14:15, CWI gr.1
Matematyka dyskretna 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Krzysztof Węsek
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (sala nieznana) -
15:00
15:15, CWI gr.4
Analiza matematyczna 2 (210 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
15:15, CWI gr.3
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (314 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
16:00
16:15, CWI gr.2
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (314 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
16:15, LAB gr.2
Metody numeryczne 1 (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
16:15, LAB gr.7
Metody numeryczne 1 (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Felicja Okulicka-Dłużewska
16:15, CWI gr.2
Matematyka dyskretna 1 (311 (LAB) bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej
17:00
17:15, CWI gr.3
Metody numeryczne 1 (211 bud.1120-MIN) - Paweł Keller
18:00
18:15, WYK gr.2
Metody numeryczne 1 (328 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
18:15, WYK gr.1
Metody numeryczne 1 (328 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
18:15, CWI gr.4
Metody numeryczne 1 (211 bud.1120-MIN) - Paweł Keller
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych