Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Informatyka, I st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2
rok akademicki 2017/2018 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (214 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (316 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (314 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (313 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (312 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (105 bud.1120-MIN) -
8:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (216 bud.1120-MIN) -
8:15, FIZ gr.1
Wychowanie fizyczne 1 (s.SWF bud.6430-SWF) -
9:00
9:15, CWI gr.1
Analiza matematyczna 2 (214 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
9:15, CWI gr.4
Analiza matematyczna 2 (212 bud.1120-MIN) - Katarzyna Danielak
9:15, CWI gr.3
Analiza matematyczna 2 (214 bud.1120-MIN) - Anna Dembińska
10:00
10:15, CWI gr.2
Matematyka dyskretna 1 (314 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
10:15, WYK gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (329 bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
10:15, CWI gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Norbert Ryciak
10:15, CWI gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
10:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
10:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
10:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (107 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
10:15, LAB gr.8
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
10:15, LAB gr.4
Programowanie 2 - obiektowe (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Janusz Rafałko
10:15, LAB gr.7
Programowanie 2 - obiektowe (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak
10:15, CWI gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
10:15, LAB gr.3
Programowanie 2 - obiektowe (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Pełka
11:00
12:00
12:15, WYK gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (328 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski
12:15, WYK gr.1
Metody numeryczne 1 (107 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
12:15, WYK gr.3
Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
12:15, WYK gr.2
Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
12:15, WYK gr.1
Analiza matematyczna 2 (107 bud.1120-MIN) - Bogusława Karpińska
12:15, LAB gr.2
Programowanie 2 - obiektowe (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Janusz Rafałko
12:15, LAB gr.4
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
12:15, CWI gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
12:15, LAB gr.5
Programowanie 2 - obiektowe (219 (LAB) bud.1120-MIN) - Rafał Jóźwiak
12:15, LAB gr.6
Programowanie 2 - obiektowe (217 (LAB) bud.1120-MIN) - Ewa Pawelec
12:15, LAB gr.1
Programowanie 2 - obiektowe (203 (LAB) bud.1120-MIN) - Piotr Pełka
13:00
14:00
14:15, LAB gr.7
Metody numeryczne 1 (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Felicja Okulicka-Dłużewska
14:15, LAB gr.6
Metody numeryczne 1 (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok
14:15, CWI gr.5
Analiza matematyczna 2 (214 bud.1120-MIN) - Piotr Gałązka
14:15, LAB gr.5
Metody numeryczne 1 (303 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
14:15, CWI gr.1
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (212 bud.1120-MIN) - Tomasz Adamski
14:15, WYK gr.2
Matematyka dyskretna 1 (329 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
14:15, WYK gr.1
Matematyka dyskretna 1 (329 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (313 bud.1120-MIN) -
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (312 bud.1120-MIN) -
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (316 bud.1120-MIN) -
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (314 bud.1120-MIN) -
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (105 bud.1120-MIN) -
14:15, LEK gr.1
Kursy językowe (szczegóły na www.sjo.pw.edu.pl) (214 bud.1120-MIN) -
14:15, LAB gr.8
Metody numeryczne 1 (301 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
14:15, CWI gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (313 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
14:15, CWI gr.2
Analiza matematyczna 2 (314 bud.1120-MIN) - Katarzyna Danielak
14:15, CWI gr.1
Matematyka dyskretna 1 (212 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej
15:00
15:15, CWI gr.2
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (212 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
15:15, CWI gr.4
Matematyka dyskretna 1 (211 bud.1120-MIN) - Łukasz Rożej
15:15, CWI gr.3
Matematyka dyskretna 1 (313 bud.1120-MIN) - Michał Tuczyński
16:00
16:15, CWI gr.3
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (212 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
16:15, LAB gr.2
Metody numeryczne 1 (202 (LAB) bud.1120-MIN) - Maksymilian Bujok
16:15, CWI gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (316 bud.1120-MIN) - Maria Ganzha, Bohdan Macukow
16:15, LAB gr.1
Metody numeryczne 1 (303 (LAB) bud.1120-MIN) - Magdalena Jasionowska-Skop
16:15, CWI gr.3
Metody numeryczne 1 (211 bud.1120-MIN) - Paweł Keller
16:15, CWI gr.1
Metody numeryczne 1 (210 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
16:15, CWI gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki prezentacji (213 bud.1120-MIN) - Bohdan Macukow, Norbert Ryciak
17:00
17:15, CWI gr.4
Elementy konstrukcji sprzętu cyfrowego (212 bud.1120-MIN) - Andrzej Wojeński
17:15, CWI gr.4
Metody numeryczne 1 (211 bud.1120-MIN) - Paweł Keller
17:15, CWI gr.2
Metody numeryczne 1 (210 bud.1120-MIN) - Iwona Wróbel
18:00
18:15, LAB gr.3
Metody numeryczne 1 (201 (LAB) bud.1120-MIN) - Felicja Okulicka-Dłużewska
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: