Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
- Grupa przedmiotów:
- Informatyka i Systemy Informacyjne, I st. - przedmioty obowiązkowe, sem. 2
- Cykl dydaktyczny:
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
CWI, gr. 1 (314, bud. 1120-MIN)
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:15 - 12:00
Sala 314, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (211, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 211, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 1 (328, bud. 1120-MIN)
12:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 328, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 5 (210, bud. 1120-MIN)
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (212, bud. 1120-MIN)
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (211, bud. 1120-MIN)
16:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 211, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 1 (212, bud. 1120-MIN)
16:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 4 (210, bud. 1120-MIN)
18:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 18:15 - 20:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
Wtorek
LAB, gr. 1 (202 (LAB), bud. 1120-MIN)
8:15
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 8:15 - 10:00
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 4 (210, bud. 1120-MIN)
9:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:15 - 12:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (211, bud. 1120-MIN)
9:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:15 - 12:00
Sala 211, budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 5 (219 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 219 (LAB), budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (212, bud. 1120-MIN)
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 1 (212, bud. 1120-MIN)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 1 (329, bud. 1120-MIN)
14:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 329, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (213, bud. 1120-MIN)
16:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:15 - 19:00
Sala 213, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (213, bud. 1120-MIN)
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:15 - 19:00
Sala 213, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 1 (213, bud. 1120-MIN)
16:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 16:15 - 19:00
Sala 213, budynek nr 1120-MIN
Środa
LEK, gr. 1 (317, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 317, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (210, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (211, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 211, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (212, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (213, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 213, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (214, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 214, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (216, bud. 1120-MIN)
8:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 216, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 1 (329, bud. 1120-MIN)
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 329, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 4 (312, bud. 1120-MIN)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 312, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 3 (107, bud. 1120-MIN)
12:15
Wykład, grupa 3
każda środa, 12:15 - 15:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 2 (107, bud. 1120-MIN)
12:15
Wykład, grupa 2
każda środa, 12:15 - 15:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 1 (107, bud. 1120-MIN)
12:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:15 - 15:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (317, bud. 1120-MIN)
12:15
Lektorat, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 317, budynek nr 1120-MIN
WYK, gr. 1 (107, bud. 1120-MIN)
15:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 15:15 - 17:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (212, bud. 1120-MIN)
17:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 17:15 - 18:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
Czwartek
CWI, gr. 5 (107, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 4 (107, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 3 (107, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (107, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 1 (107, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 107, budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 6 (218 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 218 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 4 (202 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (316, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 316, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (210, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (211, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 211, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (212, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (213, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 213, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (214, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 214, budynek nr 1120-MIN
LEK, gr. 1 (216, bud. 1120-MIN)
14:15
Lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 216, budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 3 (202 (LAB), bud. 1120-MIN)
16:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Piątek
FIZ, gr. 1 (SWF, bud. 6430-SWF)
8:15
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala SWF, budynek nr 6430-SWF
CWI, gr. 5 (210, bud. 1120-MIN)
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 4 (203 (LAB), bud. 1120-MIN)
10:15
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 203 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 3 (202 (LAB), bud. 1120-MIN)
10:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 2 (201 (LAB), bud. 1120-MIN)
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 201 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 1 (217 (LAB), bud. 1120-MIN)
10:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 217 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 7 (202 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 7
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 6 (203 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 203 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 5 (217 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 217 (LAB), budynek nr 1120-MIN
LAB, gr. 2 (218 (LAB), bud. 1120-MIN)
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 218 (LAB), budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (210, bud. 1120-MIN)
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 2 (212, bud. 1120-MIN)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 17:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
CWI, gr. 1 (210, bud. 1120-MIN)
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 210, budynek nr 1120-MIN
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: