| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, CWI gr.1 Seminarium dyplomowe (216) - Stanisław Janeczko | | 10:15, WYK gr.3 Statystyka matematyczna (328) - Przemysław Grzegorzewski | 10:15, WYK gr.2 Statystyka matematyczna (328) - Przemysław Grzegorzewski | 10:15, WYK gr.1 Statystyka matematyczna (328) - Przemysław Grzegorzewski | | 10:15, CWI gr.3 Statystyka matematyczna (211) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | 10:15, CWI gr.1 Statystyka matematyczna (210) - Przemysław Grzegorzewski | | | 10:15, CWI gr.2 Seminarium dyplomowe (216) - Stanisław Janeczko | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, WYK gr.1 Modelowanie matematyczne (103) - Konstanty Junosza-Szaniawski, Jan Mielniczuk, Grzegorz Siudem | | 12:15, CWI gr.4 Statystyka matematyczna (211) - Krzysztof Rudaś | 12:15, CWI gr.2 Statystyka matematyczna (210) - Przemysław Grzegorzewski | 12:15, LAB gr.2 Statystyka matematyczna (203 (LAB)) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | 12:15, LAB gr.1 Statystyka matematyczna (303 (LAB)) - Konstancja Bobecka-Wesołowska | | 12:15, LAB gr.7 Statystyka matematyczna (218 (LAB)) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | | 12:15, LAB gr.5 Statystyka matematyczna (303 (LAB)) - Konstancja Bobecka-Wesołowska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| 14:15, CWI gr.2 Modelowanie matematyczne (303 (LAB)) - Przemysław Kosewski, Karolina Okrasa, Norbert Ryciak | 14:15, CWI gr.1 Modelowanie matematyczne (201 (LAB)) - Małgorzata Łazęcka, Grzegorz Siudem, Krzysztof Węsek | | 14:15, LAB gr.4 Statystyka matematyczna (203 (LAB)) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | 14:15, LAB gr.3 Statystyka matematyczna (303 (LAB)) - Konstancja Bobecka-Wesołowska | | 14:15, LAB gr.8 Statystyka matematyczna (218 (LAB)) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | | 14:15, LAB gr.6 Statystyka matematyczna (303 (LAB)) - Konstancja Bobecka-Wesołowska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| 16:15, CWI gr.4 Modelowanie matematyczne (303 (LAB)) - Przemysław Kosewski, Karolina Okrasa, Norbert Ryciak | 16:15, CWI gr.3 Modelowanie matematyczne (201 (LAB)) - Małgorzata Łazęcka, Grzegorz Siudem, Krzysztof Węsek | | | 16:15, CWI gr.5 Statystyka matematyczna (211) - Ewa Strzałkowska-Kominiak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|