Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 2, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Mechanika teoretyczna - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
8:15, gr.2
Miernictwo - Projekt (s.GD-53 bud.7190-GG), Artur Koper
8:15, gr.1
Fizyka 2 - Laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG), Edward Mulas
8:15, gr.2
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
9:00
9:15, gr.1
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
10:00
10:15, gr.2
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
10:15, gr.1
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-45 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
10:15, gr.6
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
10:15, gr.5
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
10:15, gr.3
Fizyka 2 - Laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
10:15, gr.1
Miernictwo - Projekt (s.GD-53 bud.7190-GG), Artur Koper
10:15, gr.1
Fizyka 2 - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
11:00
11:30, gr.4
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:0012:00, gr.2
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Miernictwo - Wykład (s.GD-53 bud.7190-GG), Artur Koper
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna w budownictwie - Wykład (s.GD-45 bud.7190-GG), Andrzej Dzięgielewski
12:15, gr.3
Technologia informacyjna w budownictwie - Projekt (s.GD-34 bud.7190-GG), Małgorzata Wydra
12:15, gr.2
Technologia informacyjna w budownictwie - Projekt (s.GG-206 bud.7190-GG), Grzegorz Sadowski
12:15, gr.1
Matematyka 2 - Wykład (s.GD-AULA bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
13:00
13:45, gr.3
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:0014:00, gr.2
Fizyka 2 - Laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
14:00, gr.1
Technologia informacyjna w budownictwie - Projekt (s.GG-206 bud.7190-GG), Małgorzata Wydra
14:00, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
14:10, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
14:15, gr.1
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
15:00
15:45, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-35 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
15:45, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
16:0016:00, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-35 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
16:00, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: