| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, gr.1 Mechanika teoretyczna - Wykład (s.GD-44 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski | | 8:15, gr.1 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | | 8:15, gr.7 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | | | 8:15, gr.2 Matematyka 2 - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 8:15, gr.1 Miernictwo - Wykład (s.GD-53 bud.7190-GG), Artur Koper | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| 9:15, gr.5 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-51 bud.7190-GG), Edward Mulas | | 9:15, gr.1 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Mechanika teoretyczna - Wykład (s.GD-44 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski | | | | | | | 10:00, gr.6 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | | | 10:00, gr.5 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-40 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 10:00, gr.1 Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper | | |
|
|
10:15, gr.13 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Edward Mulas | | | | | 10:15, gr.7 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 10:15, gr.6 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 10:15, gr.3 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | 10:15, gr.2 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas | | 10:15, gr.1 Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | | | |
|
|
11:15, gr.1 Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-44 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
11:45, gr.11 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | 11:45, gr.10 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Edward Mulas | 11:45, gr.5 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 11:45, gr.3 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | | | 11:45, gr.5 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-40 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 11:45, gr.2 Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper | | |
|
|
12:00 | | 12:00, gr.2 Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GD-34 bud.7190-GG) - Grzegorz Sadowski | 12:00, gr.1 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | | | | | |
|
|
| 12:15, gr.8 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas | | 12:15, gr.1 Matematyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | 13:00, gr.1 Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GD-34 bud.7190-GG) - Małgorzata Wydra | | | | 13:00, gr.6 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
13:30, gr.12 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas | | | | | | | | | | | |
13:35, gr.4 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski |
|
| | | 13:45, gr.1 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.2 Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Edward Mulas | | | | |
|
|
| | | | 14:15, gr.3 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
14:45, gr.1 Technologia informacyjna w budownictwie - Wykład (s.GD-43 bud.7190-GG), Andrzej Dzięgielewski | | | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | | |
|
|
15:15, gr.6 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas | 15:15, gr.5 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | | | | | | | | |
|
|
| | | 15:30, gr.1 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | | | | |
15:35, gr.3 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | |
|
| | | 15:45, gr.7 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Edward Mulas | 15:45, gr.6 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Edward Mulas | | | 15:45, gr.7 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 15:45, gr.3 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GM-46 bud.7190-GM), Andrzej Pankowski | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|