Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 2, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2020/2021 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Andrzej Pankowski
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka 2 - Wykład (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
8:00, gr.1
Miernictwo - Wykład (s.MS TEAMS), Artur Koper
8:00, gr.1
Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS), Włodzimierz Koper
8:15, gr.10
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
9:00
9:45, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Andrzej Pankowski
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka 2 - Wykład (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
9:45, gr.2
Miernictwo - projekt (s.MS TEAMS) - Artur Koper
9:45, gr.1
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.MS TEAMS) - Piotr Dolny
9:45, gr.1
Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS), Włodzimierz Koper
10:0010:00, gr.1
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
10:00, gr.3
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Edward Mulas
10:00, gr.3
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
10:00, gr.2
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Roman Rumianowski
11:0011:00, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Edward Mulas
11:00, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Andrzej Pankowski
11:00, gr.1
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Roman Rumianowski
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizyka 2 - Wykład (s.MS TEAMS), Edward Mulas
11:00, gr.1
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Włodzimierz Koper
11:30, gr.3
Miernictwo - projekt (s.MS TEAMS) - Artur Koper
11:30, gr.2
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.MS TEAMS) - Piotr Dolny
11:45, gr.3
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
12:0012:00, gr.4
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
12:00, gr.2
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Edward Mulas
12:45, gr.4
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
12:45, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Edward Mulas
12:45, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Andrzej Pankowski
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizyka 2 - Wykład (s.MS TEAMS), Edward Mulas
13:0013:00, gr.2
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Włodzimierz Koper
13:30, gr.8
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Edward Mulas
13:30, gr.3
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.MS TEAMS) - Piotr Dolny
13:30, gr.1
Miernictwo - projekt (s.MS TEAMS) - Artur Koper
13:45, gr.1
Technologia informacyjna w budownictwie - Wykład (s.MS TEAMS), Andrzej Dzięgielewski
14:0014:00, gr.6
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Edward Mulas
14:00, gr.5
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
14:00, gr.2
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:00, gr.1
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:30, gr.4
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Cezary Obczyński
15:00
15:30, gr.9
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
15:45, gr.7
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Edward Mulas
15:45, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
16:00
17:0017:00, gr.11
Fizyka - laboratorium (s.MS TEAMS) - Roman Rumianowski
18:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Kampus Płock