Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 2, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2021/2022 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak
8:00, gr.1
Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Włodzimierz Koper
8:15, gr.3
Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper
8:15, gr.1
Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
8:15, gr.5
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
8:30, gr.2
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Włodzimierz Koper
9:00
9:15, gr.3
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-40 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
9:45, gr.1
Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Włodzimierz Koper
10:0010:00, gr.3
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach
10:00, gr.2
Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper
10:00, gr.1
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
10:00, gr.5
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
10:00, gr.1
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
10:15, gr.3
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
10:15, gr.2
Matematyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
10:15, gr.1
Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Włodzimierz Koper
10:15, gr.4
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Adam Leszczyński
10:45, gr.3
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak
10:45, gr.1
Miernictwo - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Artur Koper
11:0011:00, gr.8
Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas
11:00, gr.3
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
11:00, gr.2
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
11:15, gr.4
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
11:15, gr.6
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Adam Leszczyński
11:40, gr.4
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
11:45, gr.2
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach
12:0012:00, gr.1
Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper
12:00, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
12:00, gr.2
Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Edward Mulas
12:00, gr.2
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
12:00, gr.1
Matematyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
12:30, gr.1
Technologia informacyjna w budownictwie - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Dzięgielewski
13:0013:00, gr.3
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Adam Leszczyński
13:00, gr.7
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Adam Leszczyński
13:20, gr.9
Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
13:45, gr.1
Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach
13:45, gr.2
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
13:45, gr.2
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
13:45, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
14:0014:00, gr.5
Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Edward Mulas
14:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak
15:0015:00, gr.5
Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski
15:15, gr.5
Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
15:30, gr.1
Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
16:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: