| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.1 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak | | | | | | 8:00, gr.1 Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Włodzimierz Koper | | |
|
|
8:15, gr.3 Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper | | | | | | 8:15, gr.5 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 8:15, gr.1 Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | |
|
|
| 8:30, gr.2 Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Włodzimierz Koper | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| 9:15, gr.3 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-40 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 9:45, gr.1 Mechanika teoretyczna - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Włodzimierz Koper | | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.3 Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach | 10:00, gr.2 Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper | 10:00, gr.1 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | | | | | | | 10:00, gr.5 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 10:00, gr.1 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | | | |
|
|
| | 10:15, gr.3 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | 10:15, gr.2 Matematyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | 10:15, gr.1 Mechanika teoretyczna - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Włodzimierz Koper | | | 10:15, gr.4 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Adam Leszczyński | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | 10:45, gr.3 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak | 10:45, gr.1 Miernictwo - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Artur Koper | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.8 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Edward Mulas | | 11:00, gr.3 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | 11:00, gr.2 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-39 bud.7190-GG), Roman Rumianowski | | | | | |
|
|
| | 11:15, gr.4 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Cezary Obczyński | | 11:15, gr.6 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Adam Leszczyński | | |
|
|
| | | | | | | |
|
11:40, gr.4 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski |
11:45, gr.2 Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach | | | | | | | |
|
|
12:00 | 12:00, gr.1 Miernictwo - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Artur Koper | | 12:00, gr.2 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | 12:00, gr.2 Fizyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Edward Mulas | 12:00, gr.2 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | | 12:00, gr.1 Matematyka 2 - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 12:30, gr.1 Technologia informacyjna w budownictwie - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Dzięgielewski | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
13:00 | 13:00, gr.3 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Adam Leszczyński | | | | 13:00, gr.7 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Adam Leszczyński | | | |
|
|
| | | | | | | |
13:20, gr.9 Fizyka - laboratorium (s.GG-266 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski |
|
| | | | | | | |
|
|
13:45, gr.1 Technologia informacyjna w budownictwie - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach | | | | 13:45, gr.2 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | | 13:45, gr.2 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak | 13:45, gr.1 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.5 Fizyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Edward Mulas | | | | | | | |
|
|
| | | 14:15, gr.4 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.5 Fizyka - laboratorium (s.GG-265 bud.7190-GG) - Roman Rumianowski | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | 15:15, gr.5 Wychowanie fizyczne 2 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak | | | | |
|
|
| | | | | | | 15:30, gr.1 Matematyka 2 - Ćwiczenia (s.GD-36 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | |
|
|