Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 3, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Materiały budowlane - Laboratorium (s.GD-24 bud.7190-GG), Wiktor Szewczenko
8:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Maciej Dobies, Monika Łapiak
8:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
8:15, gr.2
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
8:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Hydraulika i hydrologia - Projekt (s.GD-48 bud.7190-GG), Karol Prałat
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka w zastosowaniach inżynierskich - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Materiały budowlane - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Wiktor Szewczenko
8:45, gr.3
Wytrzymałość materiałów 1 - Projekt (s.GD-56 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
9:00
9:35, gr.2
Wytrzymałość materiałów 1 - Ćwiczenia (s.GD-56 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
9:35, gr.1
Wytrzymałość materiałów 1 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
10:00
10:15, gr.4
Materiały budowlane - Laboratorium (s.GD-24 bud.7190-GG), Wiktor Szewczenko
10:15, gr.2
Budownictwo ogólne 1 - Projekt (s.GD-52 bud.7190-GG), Justyna Janiak
10:15, gr.5
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
10:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
10:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska, Monika Łapiak
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska, Monika Łapiak
10:15, gr.1
Matematyka w zastosowaniach inżynierskich - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
10:30, gr.2
Wytrzymałość materiałów 1 - Projekt (s.GD-56 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
10:30, gr.1
Wytrzymałość materiałów 1 - Projekt (s.GD-43 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
10:30, gr.1
Budownictwo ogólne 1 - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Marek Kapela
11:00
11:30, gr.1
Wytrzymałość materiałów 1 - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
12:0012:00, gr.3
Budownictwo ogólne 1 - Projekt (s.GD-52 bud.7190-GG), Justyna Janiak
12:00, gr.2
Materiały budowlane - Laboratorium (s.GD-24 bud.7190-GG), Wiktor Szewczenko
12:15, gr.1
Geologia - Wykład (s.GD-47 bud.7190-GG), Małgorzata Brych-Dobrowolska
12:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
12:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska, Monika Łapiak
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska, Monika Łapiak
12:15, gr.2
Matematyka w zastosowaniach inżynierskich - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
13:00
13:15, gr.1
Geologia - Ćwiczenia (s.GD-53 bud.7190-GG), Małgorzata Brych-Dobrowolska
13:15, gr.3
Materiały budowlane - Laboratorium (s.GD-24 bud.7190-GG), Wiktor Szewczenko
13:45, gr.1
Budownictwo ogólne 1 - Projekt (s.GD-52 bud.7190-GG), Justyna Janiak
13:45, gr.1
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:00
14:15, gr.3
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:15, gr.2
Geologia - Ćwiczenia (s.GD-53 bud.7190-GG), Małgorzata Brych-Dobrowolska
14:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Hydraulika i hydrologia - Projekt (s.GD-55 bud.7190-GG), Karol Prałat
14:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Maciej Dobies, Monika Łapiak
14:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
15:00
16:00
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Hydraulika i hydrologia - Wykład (s.GD-55 bud.7190-GG), Karol Prałat
17:00
18:0018:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Hydraulika i hydrologia - Projekt (s.GD-55 bud.7190-GG), Karol Prałat
19:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: