Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 5, studia niestacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
7:30, gr.2
Język angielski 5, poziom B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-49), Ewa Gizińska
7:30, gr.1
Język angielski 5, poziom B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-61), Roman Gąsecki
7:30, gr.1
Język angielski 5, poziom B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-49), Ewa Gizińska
8:00
9:00
10:00
10:20, gr.1
Fizyka budowli - Wykład (s.GD-55), Dorota Bzowska
10:30, gr.1
Technologia robót budowlanych 1 - Wykład (s.GD-53), Anna Krawczyńska-Piechna
11:00
11:10, gr.1
Fizyka budowli - Ćwiczenia (s.GD-55), Dorota Bzowska
12:00
12:15, gr.1
Technologia robót budowlanych 1 - Ćwiczenia (s.GD-53), Anna Krawczyńska-Piechna
13:00
13:15, gr.1
Fundamentowanie - Wykład (s.GD-51), Stanisława Garwacka-Piórkowska
14:00
14:15, gr.1
Mechanika budowli 1 - Projekt (s.GD-43), Grzegorz Sadowski
15:0015:00, gr.1
Fundamentowanie - Projekt (s.GD-51), Stanisława Garwacka-Piórkowska
15:40, gr.1
Architektura i urbanistyka - Wykład (s.GD-43), Justyna Janiak
16:00
16:15, gr.1
Mechanika budowli 1 - Wykład (s.GD-50), Roman Jaskulski
16:30, gr.1
Architektura i urbanistyka - Projekt (s.GD-43), Justyna Janiak
16:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizyka budowli - Laboratorium (s.GD-37), Aneta Krajewska
17:00
17:25, gr.1
Instalacje budowlane - Wykład (s.GD-12), Justyna Ciemnicka
18:0018:00, gr.1
Mechanika budowli 1 - Ćwiczenia (s.GD-50), Roman Jaskulski
19:0019:00, gr.1
Technologia robót budowlanych 1 - Projekt (s.GD-53), Małgorzata Brych-Dobrowolska
19:15, gr.1
Instalacje budowlane - Projekt (s.GD-12), Justyna Ciemnicka, Sławomir Grabarczyk, Aneta Krajewska
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock