Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 1, studia stacjonarne II stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Technologia betonu II - projekt (s.CL-30 bud.7190-CLIM) - Yaroslav Yakymechko
8:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - projekt (s.GD-55 bud.7190-GG) - Małgorzata Brych-Dobrowolska
8:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria sprężystości i plastyczności - projekt (s.GD-45 bud.7190-GG) - Grzegorz Sadowski
8:15, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - Wykład (s.GD-52 bud.7190-GG), Maciej Banach
8:30, gr.1
Niezawodność i trwałość konstrukcji - Wykład (s.GD-40 bud.7190-GG), Piotr Wiliński
9:00
9:15, gr.1
Matematyka II 1 - Wykład (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
9:20, gr.1
Niezawodność i trwałość konstrukcji - projekt (s.GD-40 bud.7190-GG) - Piotr Wiliński
10:00
10:15, gr.1
Technologia betonu II - Wykład (s.GM-4 bud.7190-GM), Yaroslav Yakymechko
10:15, gr.1
Podstawy analizy energetyczno-ekologicznej obiektu budowlanego - Wykład (s.GD-45 bud.7190-GG), Andrzej Dzięgielewski
10:15, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - Ćwiczenia (s.GG-206 bud.7190-GG), Maciej Banach
10:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria sprężystości i plastyczności - Wykład (s.GD-53 bud.7190-GG), Roman Jaskulski
10:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody komputerowe w inżynierii lądowej - Wykład (s.GD-53 bud.7190-GG), Roman Jaskulski
11:0011:00, gr.1
Matematyka II 1 - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
11:15, gr.1
Podstawy analizy energetyczno-ekologicznej obiektu budowlanego - projekt (s.GD-45 bud.7190-GG) - Andrzej Dzięgielewski
12:0012:00, gr.1
Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - Wykład (s.GM-4 bud.7190-GM), Małgorzata Brych-Dobrowolska
12:00, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - projekt (s.GG-206 bud.7190-GG) - Maciej Banach
12:15, gr.1
Wytrzymałość materiałów II - Wykład (s.GD-44 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
12:15, gr.1
Metody komputerowe w inżynierii lądowej - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Roman Jaskulski
13:00
13:45, gr.1
Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - Wykład (s.GM-4 bud.7190-GM), Małgorzata Brych-Dobrowolska
13:45, gr.1
Metody komputerowe w inżynierii lądowej - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Roman Jaskulski
14:0014:00, gr.1
Wytrzymałość materiałów II - projekt (s.GD-44 bud.7190-GG) - Joanna Wójkowska
15:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: