Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 1, studia niestacjonarne II stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, gr.2
Wytrzymałość materiałów II - projekt (s.GD-51 bud.7190-GG) - Joanna Wójkowska
8:15, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - Ćwiczenia (s.GD-7 bud.7190-GG), Maciej Banach
8:30, gr.1
Teoria sprężystości i plastyczności - projekt (s.GD-54 bud.7190-GG) - Grzegorz Sadowski
9:00
9:35, gr.1
Wytrzymałość materiałów II - projekt (s.GD-51 bud.7190-GG) - Joanna Wójkowska
10:0010:00, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Maciej Banach
11:00
11:15, gr.1
Złożone konstrukcje metalowe - projekt (s.GD-50 bud.7190-GG) - Krzysztof Pietrzak
11:30, gr.2
Teoria sprężystości i plastyczności - projekt (s.GD-54 bud.7190-GG) - Grzegorz Sadowski
11:45, gr.2
Złożone konstrukcje metalowe - Ćwiczenia (s.GD-7 bud.7190-GG), Maciej Banach
12:00
12:15, gr.1
Niezawodność i trwałość konstrukcji - projekt (s.GD-50 bud.7190-GG) - Piotr Wiliński
12:15, gr.1
Wytrzymałość materiałów II - Wykład (s.GD-46 bud.7190-GG), Jerzy Raniszewski
12:20, gr.2
Złożone konstrukcje metalowe - projekt (s.GD-52 bud.7190-GG) - Krzysztof Pietrzak
13:00
13:15, gr.1
Niezawodność i trwałość konstrukcji - Wykład (s.GD-50 bud.7190-GG), Piotr Wiliński
14:00
14:15, gr.2
Niezawodność i trwałość konstrukcji - projekt (s.GD-50 bud.7190-GG) - Piotr Wiliński
14:15, gr.1
Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Małgorzata Brych-Dobrowolska
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy analizy energetyczno-ekologicznej obiektu budowlanego - Wykład (s.GD-46 bud.7190-GG), Andrzej Dzięgielewski
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia betonu II - Wykład (s.GM-51 bud.7190-GM), Yaroslav Yakymechko
15:00
15:15, gr.1
Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - Wykład (s.GD-53 bud.7190-GG), Małgorzata Brych-Dobrowolska
15:40, gr.1
Metody komputerowe w inżynierii lądowej - Wykład (s.GD-46 bud.7190-GG), Roman Jaskulski
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy analizy energetyczno-ekologicznej obiektu budowlanego - projekt (s.GD-46 bud.7190-GG) - Andrzej Dzięgielewski
16:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia betonu II - projekt (s.CL-30 bud.7190-CLIM) - Yaroslav Yakymechko
16:35, gr.1
Teoria sprężystości i plastyczności - Wykład (s.GD-46 bud.7190-GG), Roman Jaskulski
17:0017:00, gr.1
Matematyka II 1 - Wykład (s.GD-52 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
17:30, gr.2
Metody komputerowe w inżynierii lądowej - projekt (s.GD-37 bud.7190-GG) - Roman Jaskulski
17:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia betonu II - projekt (s.CL-30 bud.7190-CLIM) - Yaroslav Yakymechko
17:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy analizy energetyczno-ekologicznej obiektu budowlanego - projekt (s.GD-46 bud.7190-GG) - Andrzej Dzięgielewski
18:00
18:40, gr.1
Matematyka II 1 - Ćwiczenia (s.GD-52 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
19:00
19:15, gr.1
Metody komputerowe w inżynierii lądowej - projekt (s.GD-37 bud.7190-GG) - Roman Jaskulski
20:0020:00, gr.2
Wzmacnianie i stabilizacja podłoża - projekt (s.GD-53 bud.7190-GG) - Małgorzata Brych-Dobrowolska
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: