Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 3, studia stacjonarne I stopnia. WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Mechanika płynów - Wykład (s.GD-13 bud.7190-GG), Witold Suchecki
8:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.2
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
8:15, gr.1
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
8:15, gr.1
Mechanika i wytrzymałość materiałów - Wykład (s.GD-51 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
9:00
10:0010:00, gr.1
Mechanika płynów - Ćwiczenia (s.GD-13 bud.7190-GG), Mirosław Grabowski
10:00, gr.1
Mechanika i wytrzymałość materiałów - Ćwiczenia (s.GD-51 bud.7190-GG), Joanna Wójkowska
10:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
10:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
10:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Materiałoznawstwo 2 - Laboratorium (s.GD-28 bud.7190-GG), Jacek Szpetulski
10:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mechanika płynów - Laboratorium (s.CL-4 bud.7190-CLIM), Przemysław Trzciński
11:0011:00, gr.1
Biologia i ekologia 2 - Laboratorium (s.GG-146 bud.7190-GG), Karol Prałat
11:30, gr.3
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:0012:00, gr.1
Hydrologia i nauki o Ziemi - Wykład (s.GG-128 bud.7190-GG), Bożena Piątkowska
12:15, gr.5
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Mechanika płynów - Laboratorium (s.CL-4 bud.7190-CLIM), Sławomir Alabrudziński
12:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Materiałoznawstwo 2 - Laboratorium (s.GD-28 bud.7190-GG), Jacek Szpetulski
12:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
12:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
13:00
13:30, gr.1
Wstęp do metod numerycznych i statystyki opisowej - Wykład (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
13:30, gr.2
Biologia i ekologia 2 - Laboratorium (s.GG-146 bud.7190-GG), Karol Prałat
13:45, gr.1
Hydrologia i nauki o Ziemi - Projekt (s.GG-128 bud.7190-GG), Bożena Piątkowska
14:00
14:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
14:30, gr.1
Wstęp do metod numerycznych i statystyki opisowej - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
15:00
16:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: