Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 7, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Specjalne procesy oczyszczania wody i ścieków - Laboratorium (s.GD-27a), Hanna Bauman-Kaszubska
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Specjalne procesy oczyszczania wody i ścieków - Laboratorium (s.GD-27a), Hanna Bauman-Kaszubska
8:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ PKE: Instalacje sanitarne w budynkach użyteczności publicznej - Projekt (s.GD-12), Grzegorz Serejko
8:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ PKE: Instalacje sanitarne w budynkach użyteczności publicznej - Projekt (s.GD-12), Grzegorz Serejko
8:15, gr.1
PKG: Ocena i certyfikacja energetyczna budynków - Wykład (s.GD-12), Sławomir Grabarczyk
8:45, gr.2
Komputerowe wspomaganie projektowania w wodociągach i kanalizacji (s.GG-206) - Rafał Gałczyński
9:00
9:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ PKG: Ocena i certyfikacja energetyczna budynków - Projekt (s.GD-12), Sławomir Grabarczyk
9:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ PKG: Ocena i certyfikacja energetyczna budynków - Projekt (s.GD-12), Sławomir Grabarczyk
9:35, gr.1
PKE: Instalacje sanitarne w budynkach użyteczności publicznej - Wykład (s.GD-12), Grzegorz Serejko
9:45, gr.1
Komputerowe wspomaganie projektowania w wodociągach i kanalizacji (s.GG-206) - Rafał Gałczyński
10:00
10:30, gr.1
Technologia, ekonomika i organizacja robót sanitarnych - Projekt (s.GD-37), Karolina Wójcicka
11:0011:00, gr.1
PKF: Ogrzewnictwo płaszczyznowe - Wykład (s.GD-12), Aneta Krajewska
11:05, gr.1
Chłodnictwo i pompy ciepła - Wykład (s.GD-56), Mariusz Markowski
11:15, gr.1
Technologia, ekonomika i organizacja robót sanitarnych - Wykład (s.GD-12), Mikołaj Sikorski
11:55, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Chłodnictwo i pompy ciepła - Projekt (s.GD-56), Mariusz Markowski
11:55, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Chłodnictwo i pompy ciepła - Projekt (s.GD-56), Mariusz Markowski
12:00
12:15, gr.1
Eksploatacja wodociągów i kanalizacji - Wykład (s.GD-12), Maria Mikołajczyk
12:15, gr.2
Technologia, ekonomika i organizacja robót sanitarnych - Projekt (s.GD-37), Karolina Wójcicka
12:45, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ PKF: Ogrzewnictwo płaszczyznowe - Projekt (s.GD-12), Aneta Krajewska
12:45, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ PKF: Ogrzewnictwo płaszczyznowe - Projekt (s.GD-12), Aneta Krajewska
13:0013:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy automatyki - Wykład (s.GD-12), Marian Trafczyński
13:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Specjalne procesy oczyszczania wody i ścieków - Wykład (s.GD-12), Mikołaj Sikorski
14:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock