| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| 8:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wytrzymałość materiałów - laboratorium (s.GD-15 bud.7190-GG) - Robert Dzierżanowski | 8:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wytrzymałość materiałów - laboratorium (s.GD-15 bud.7190-GG) - Robert Dzierżanowski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.1 Podstawy konstrukcji maszyn 1 - Wykład (s.GM-46 bud.7190-GM), Dariusz Lodwik | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | 10:00, gr.1 Wytrzymałość materiałów 2 - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Marian Trafczyński | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:45, gr.1 Podstawy konstrukcji maszyn 1 - Ćwiczenia (s.GM-46 bud.7190-GM), Dariusz Lodwik | | | | 10:45, gr.1 Technologia maszyn - projekt (s.GM-72 bud.7190-GM) - Robert Dzierżanowski | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| 12:15, gr.2 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | 12:15, gr.1 Język angielski 2, poziom B2 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska | 12:15, gr.1 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Monika Łapiak | | 12:15, gr.2 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | 12:15, gr.1 Język angielski 2, poziom B2 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska | 12:15, gr.1 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Monika Łapiak | | | |
|
|
12:30, gr.1 PKC: Transfer technologii - Wykład (s.GM-76 bud.7190-GM), Jacek Wernik | | | | 12:30, gr.2 Technologia maszyn - projekt (s.GM-72 bud.7190-GM) - Robert Dzierżanowski | 12:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Termodynamika techniczna - laboratorium (s.CL-12 bud.7190-CLIM) - Przemysław Trzciński | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.3 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | |
|
|
14:15, gr.1 Termodynamika techniczna - Wykład (s.GM-76 bud.7190-GM), Mirosław Grabowski | | 14:15, gr.3 Język angielski 2, poziom B1 (s4) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | 14:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Termodynamika techniczna - laboratorium (s.CL-12 bud.7190-CLIM) - Przemysław Trzciński | 14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wytrzymałość materiałów 2 - Wykład (s.GM-46 bud.7190-GM), Wojciech Korzybski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | 16:00, gr.1 Termodynamika techniczna - Ćwiczenia (s.GM-76 bud.7190-GM), Mirosław Grabowski | | | 16:00, gr.1 Podstawy elektrotechniki i elektroniki - laboratorium (s.GM-42 bud.7190-GM) - Mariusz Szreder | | 16:00, gr.1 Podstawy elektrotechniki i elektroniki - Wykład (s.GM-46 bud.7190-GM), Mariusz Szreder | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 17:45, gr.1 Technologia maszyn - Wykład (s.GM-76 bud.7190-GM), Tomasz Kiciński | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 18:30, gr.2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki - laboratorium (s.GM-42 bud.7190-GM) - Mariusz Szreder | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|