Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 3, studia niestacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
7:30, gr.1
Matematyka w inżynierii mechanicznej - Wykład (s.GM-57 bud.7190-GM), Cezary Obczyński
8:008:00, gr.1
Mechanika płynów - Wykład (s.GM-72 bud.7190-GM), Witold Suchecki
9:00
9:15, gr.1
Matematyka w inżynierii mechanicznej - Ćwiczenia (s.GM-57 bud.7190-GM), Cezary Obczyński
10:00
10:15, gr.2
Język angielski 2, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
10:15, gr.1
Język angielski 2, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Roman Gąsecki
10:15, gr.1
Obróbka skrawaniem i obrabiarki - Wykład (s.GM-76 bud.7190-GM), Tomasz Kiciński
11:00
12:0012:00, gr.2
Obróbka skrawaniem i obrabiarki - Laboratorium (s.CL-16 bud.7190-CLIM), Robert Dzierżanowski
12:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mechanika płynów - Laboratorium (s.CL-12 bud.7190-CLIM), Przemysław Trzciński
12:15, gr.1
Technologie bezwiórowe - Wykład (s.GM-51 bud.7190-GM), Bogdan Bogdański
13:00
13:45, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mechanika płynów - Laboratorium (s.CL-12 bud.7190-CLIM), Sławomir Alabrudziński
13:45, gr.1
Obróbka skrawaniem i obrabiarki - Laboratorium (s.CL-16 bud.7190-CLIM), Robert Dzierżanowski
14:00
14:15, gr.1
Mechanika płynów - Ćwiczenia (s.GM-46 bud.7190-GM), Witold Suchecki
15:00
16:0016:00, gr.2
Rysunek techniczny i grafika komputerowa 2 - Laboratorium (s.GM-48 bud.7190-GM), Wojciech Korzybski
16:00, gr.1
Technologie bezwiórowe - Laboratorium (s.CL-15 bud.7190-CLIM), Bogdan Bogdański
16:00, gr.1
Wytrzymałość materiałów 1 - Ćwiczenia (s.GM-57 bud.7190-GM), Robert Dzierżanowski
17:00
17:40, gr.2
Technologie bezwiórowe - Laboratorium (s.CL-15 bud.7190-CLIM), Bogdan Bogdański
17:40, gr.1
Rysunek techniczny i grafika komputerowa 2 - Laboratorium (s.GM-48 bud.7190-GM), Wojciech Korzybski
18:00
19:00
19:15, gr.1
Wytrzymałość materiałów 1 - Wykład (s.GM-72 bud.7190-GM), Wojciech Korzybski
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: