Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 1, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Matematyka 1 - Wykład (s.GD-AULA bud.7190-GG), Cezary Obczyński
8:15, gr.1
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-60 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
8:15, gr.1
Algebra liniowa - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
8:15, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Zofia Kowalewska
8:30, gr.1
Maszynoznawstwo chemiczne - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Robert Grabarczyk
8:30, gr.7
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
8:30, gr.2
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
9:00
9:15, gr.2
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-60 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
9:15, gr.3
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
9:45, gr.6
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Edward Mulas
9:45, gr.7
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
9:45, gr.6
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
10:0010:00, gr.5
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
10:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
10:15, gr.3
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
10:15, gr.1
Fizyka 1 - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
10:15, gr.6
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
10:15, gr.4
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
10:15, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-56 bud.7190-GG), Zofia Kowalewska
10:30, gr.5
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-45 bud.7190-GG), Cezary Obczyński
10:50, gr.6
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
11:00
11:15, gr.1
Ochrona własności intelektualnej - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Jacek Wernik, Krzysztof Wołosz
11:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
11:15, gr.3
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
11:15, gr.1
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
11:15, gr.2
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-56 bud.7190-GG), Zofia Kowalewska
11:30, gr.5
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
11:30, gr.1
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Małgorzata Petzel
11:45, gr.2
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
12:0012:00, gr.7
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
12:15, gr.1
Matematyka 1 - Wykład (s.GD-AULA bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
12:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
12:15, gr.1
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
12:15, gr.2
Algebra liniowa - Ćwiczenia (s.GD-43 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
12:30, gr.1
Zarządzanie jakością - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Paweł Grabowski
13:00
13:15, gr.7
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Edward Mulas
13:30, gr.2
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
14:0014:00, gr.1
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
14:15, gr.2
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:15, gr.1
Wychowanie fizyczne 1 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
14:15, gr.2
Fizyka 1 - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Edward Mulas
14:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
14:15, gr.3
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-60 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
14:15, gr.4
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
14:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy gospodarki rynkowej - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Jerzy Dobrosielski
14:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ergonomia - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Jerzy Dobrosielski
15:00
15:10, gr.1
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
15:15, gr.5
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-56 bud.7190-GG), Edward Mulas
15:15, gr.4
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-60 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
15:45, gr.2
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
15:45, gr.3
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GM-46 bud.7190-GM), Andrzej Pankowski
16:00
16:10, gr.1
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
16:15, gr.2
Algebra liniowa - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Katarzyna Matczak
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy gospodarki rynkowej - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Jerzy Dobrosielski
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ergonomia - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Jerzy Dobrosielski
16:15, gr.2
Ochrona własności intelektualnej - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Jacek Wernik, Krzysztof Wołosz
17:00
17:10, gr.1
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
17:30, gr.4
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GM-46 bud.7190-GM), Andrzej Pankowski
18:00
19:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: