| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| 8:15, gr.3 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Maciej Dobies, Monika Łapiak | 8:15, gr.2 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | 8:15, gr.2 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:45, gr.1 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | 8:45, gr.3 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | 9:15, gr.2 Matematyka w technologii chemicznej - Ćwiczenia (s.GG-325 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | 10:00, gr.1 Komunikacja wizualna i techniki prezentacji - Wykład (s.GD-50 bud.7190-GG), Małgorzata Petzel | | |
|
|
10:15, gr.2 Chemia fizyczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-13 bud.7190-GG), Andrzej Marciniak | | | 10:15, gr.5 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 10:15, gr.3 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski | 10:15, gr.2 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska, Monika Łapiak | 10:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak | 10:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska, Monika Łapiak | | 10:15, gr.2 Automatyka i pomiary wielkości fizycznych 2 - Laboratorium (s.GD-1 bud.7190-GG), Sławomir Torbus | | | | |
|
|
10:30, gr.1 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | 10:30, gr.3 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | 11:15, gr.1 Inżynieria chemiczna - Wykład (s.GD-49 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.1 Chemia fizyczna 1 - Wykład (s.GD-13 bud.7190-GG), Andrzej Marciniak | | 12:15, gr.1 Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Wiesława Bańkowska | | 12:15, gr.4 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 12:15, gr.3 Automatyka i pomiary wielkości fizycznych 2 - Laboratorium (s.GD-1 bud.7190-GG), Sławomir Torbus | 12:15, gr.2 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | 12:15, gr.2 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski | 12:15, gr.2 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska, Monika Łapiak | 12:15, gr.1 Chemia analityczna - Wykład (s.GD-56 bud.7190-GG), Iwona Wilińska | 12:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak | 12:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska, Monika Łapiak | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, gr.2 Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Wiesława Bańkowska | 13:15, gr.1 Chemia fizyczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-13 bud.7190-GG), Andrzej Marciniak | | | | | | 13:15, gr.1 Matematyka w technologii chemicznej - Wykład (s.GG-325 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | |
|
|
| | 13:30, gr.1 Komunikacja wizualna i techniki prezentacji - Projekt (s.GG-325 bud.7190-GG), Małgorzata Petzel | | | |
|
|
| | 13:45, gr.1 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | | | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.2 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Piotr Stefaniak | | | | |
|
|
| 14:15, gr.3 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | | | | 14:15, gr.3 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski | 14:15, gr.3 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Maciej Dobies, Monika Łapiak | | 14:15, gr.1 Matematyka w technologii chemicznej - Ćwiczenia (s.GG-325 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | |
14:20, gr.3 Komunikacja wizualna i techniki prezentacji - Projekt (s.GG-325 bud.7190-GG), Małgorzata Petzel | 14:20, gr.1 Automatyka i pomiary wielkości fizycznych 2 - Laboratorium (s.GD-1 bud.7190-GG), Sławomir Torbus |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
15:35, gr.2 Komunikacja wizualna i techniki prezentacji - Projekt (s.GG-325 bud.7190-GG), Małgorzata Petzel |
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|